Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277297"]
Досуг

7 зворушливих мультфільмів про кохання для всієї родини

Old date:
Current date: 2023.03.28
New date: 2023.02.03
0
Кохання - прекрасне почуття і проявляється воно завжди по-різному. Дуже важливо пояснити малюкові, що кохання між чоловіком і жінко

Кохання — прекрасне почуття і проявляється воно завжди по-різному. Дуже важливо пояснити малюкові, що кохання між чоловіком і жінкою відрізняється від любові до мами або друга. І мульфільми можуть у цьому вам дуже допомогти. 

Джерело: youtube

Пропонуємо вам добірку з 7 чудових мультфільмів про кохання для сімейного перегляду.

МАДАГАСКАР: ЛЮБОВНА ЛИХОМАНКА

США, 2013

Усі улюблені персонажі мультфільму «Мадагаскар» готові до нових пригод! На острів прийшло дуже романтичне свято: День усіх закоханих. Тільки от жителі острова не поділяють захоплення лева Алекса святом, яке так полюбилося йому під час життя в нью-йоркському зоопарку. І четвірці нерозлучних друзів доведеться терміново щось із цим робити. Тож любовна лихоманка торкнеться всіх, навіть пінгвінів!


день усіх закоханих, день святого Валентина, мультфільми про кохання

Джерело: КіноПошук

ЛЕДІ ТА БРОДЯГА

США, 1955

Попри свою 68-річну історію, цей мультфільм дуже глибокий і по-справжньому захопливий. В основі сюжету – історія двох закоханих собак, які не можуть бути разом через своє походження. Він простий дворовий пес, у той час, як вона породиста, домашня та дуже ніжна. Але, як відомо, для кохання немає перешкод.

день усіх закоханих, день святого Валентина, мультфільми про кохання

Джерело: youtube

ЯК ГУСАК СВОЄ КОХАННЯ ШУКАВ

Україна, 2019

Популярний інтернет-мем Гусак став настільки відомий, що тепер перетворився на персонажа мультфільму. Дуже мила і весела історія про те, як Гусак шукав своє кохання знайде відгук у кожному серці, а ще добряче підніме настрій.

день усіх закоханих, день святого Валентина, мультфільми про кохання

Джерело: ua.news

ЛЕЛЕКИ

США, 2016

Це дуже барвистий і добрий мультфільм, який показує любов у першому її прояві – про любов батьків і дітей. Історія розказана від імені лелеки Джуніора. Він знає, що колись давно лелеки приносили дітей, але тепер вони працюють у службі доставки великого інтернет-магазину. Але, волею випадку Джуніору все ж таки доведеться доставити одного малюка в сім’ю.

день усіх закоханих, день святого Валентина, мультфільми про кохання

Джерело: youtube

МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ

США, 2012

Цей мультфільм, попри свій потойбічний антураж, дуже добрий та веселий. А головне, він демонструє любов у всіх її проявах: тут і стосунки батька з дочкою, і перша закоханість, і дружня прихильність. А головне, все дуже небанально та з гумором.

Джерело: youtube

РАПУНЦЕЛЬ ЗАПЛУТАНА ІСТОРІЯ

США, 2010

Барвиста діснеївська історія про зниклу принцесу. У цьому мультфільмі,  який ідеально підходить для вечірнього сімейного перегляду, є все: і пригоди, і багато гумору, і геройство, і любов.

день усіх закоханих, день святого Валентина, мультфільми про кохання

Джерело: disney

КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКО

США, 1991

Ще одна діснеївська історія про те, що кохання здатне змінити в житті багато чого. Цей мультфільм про красуню, яка волею випадку, опинилася в одному замку із чудовиськом. Але її щире кохання, вірність і чесність змогли розтопити навіть найсильніші чари.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты