Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250839"]
Фитнес и диеты

Планка: прості вправи, які допоможуть привести тіло в форму

0
Одна з найпопулярніших та ефективних вправ, що здатна замінити повноцінне тренування і зробити ваше тіло підтягнутим, сильним і ст

Одна з найпопулярніших та ефективних вправ, що здатна замінити повноцінне тренування і зробити ваше тіло підтягнутим, сильним і струнким. Ми зібрали кілька видів планки, виконуючи які ви зможете мати ідеальну фігуру.

Планка как делать

Джерело: pexels.com

Планка — це вправа для опрацювання практично всіх м’язів живота і спини. Вона нагадує початковий етап віджимань і здатна зробити тіло підтягнутим і фізично сильним. Якщо виконувати планку дві хвилини в день замість комплексного тренування, можна привести тіло в порядок.

Існують різні види планок. Кожен допомагає пропрацювати певні зони тіла — м’язи живота, сідниць або рук. Ми зібрали самі дієві варіанти для створення ідеально підтягнутою фігури.

Как делать планку

Джерело: pexels.com

КЛАСИЧНА ПЛАНКА


Допоможе прокачати м’язи преса і руки. Встаньте на землю, щоб кисті були паралельні плечам. Намагайтеся не згинати ноги в колінах, спину тримайте рівною. Дивіться вперед, щоб голова не опускалася вниз. Виконуючи вправу, максимально напружте прес, тоді результат буде більш ефективним.

Панка на руках как стоять

Джерело: pexels.com

ПЛАНКА НА ЛІКТЯХ

Прекрасний спосіб опрацювати м’язи преса, грудей, рук і попереку. Спина і поперек під час вправи повинні бути рівними. Не прогинайтеся і не підіймайте стегна вгору. Погляд направте до підлоги, не стискайте лопатки, інакше руки можуть «поїхати» в сторони.

Планка на локтях

Джерело: pexels.com

БОКОВА ПЛАНКА

Таким способом можна пропрацювати прес, сідниці та стегна. Встаньте боком і напружте прес. Корпус повинен створювати пряму лінію, а ноги перебувати одна на інший, вільну руку підніміть вгору.

Боковая планка

Джерело: pexels.com

ПЛАНКА З ВИТЯГНУТУЮ НОГОЮ

Така вправа тренує практично всі групи м’язів. Прийміть положення для класичної планки. Потім підніміть будь-яку ногу, намагаючись при цьому зберігати рівновагу. При цьому ноги, плечі й таз повинні бути на одному рівні.

Планка с вытянутой ногой

Джерело: pexels.com

БОКОВА ПЛАНКА НА ДВІ ТОЧКИ

Дана вправа — ідеальний спосіб підтягнути та зробити сильніше прес, сідниці, стегна і безліч дрібних м’язів, що відповідають за рівновагу. Виконувати планку нескладно: встаньте в класичну бічну планку і разом з рукою відірвіть від підлоги ще й ногу. Намагайтеся не опускати стегна.

Боковая планка

Джерело: pexels.com

ПЛАНКА-МІСТОЧОК

Дана вправа не просто допомагає вдосконалити м’язи преса, рук, ніг і шиї, але ще і сприяє роботі внутрішніх органів черевної порожнини. Виконувати легко: просто поверніться спиною до підлоги та прийміть упор на зігнуті в колінах ноги й в ліктях руки. Не закидайте голову назад і стежте, щоб коліна роз’їжджалися.

ЗВОРОТНА ПЛАНКА

Зворотна планка підтягує м’язи ніг, сідниць і рук, роблячи фігуру більш витонченою. Сядьте на підлогу, випрямите ноги, спину і зіпріться на руки, розкривши долоні. Тримайте кисті суворо під плечима, витягніть носочки, а стегна постарайтеся максимально виштовхнути вгору.

Планка на спину

Джерело: pexels.com


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты