Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="249169"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Як прибрати живіт за два тижні: 5 кращих продуктів

Old date:
Current date: 2021.06.16
New date: 2020.06.17
0
Дієтологи назвали найкращу дієту для зменшення жиру в області живота. Фахівці повідомляють, що харчування за певною схемою при

Дієтологи назвали найкращу дієту для зменшення жиру в області живота.

диета от жира на животе

Фото: Unsplash

Фахівці повідомляють, що харчування за певною схемою при вживанні обмежених видів продуктів допоможе швидко та ефективно позбутися від вісцерального жиру.

Раніше вчені прийшли до висновку, що вісцеральний жир вкрай небезпечний — не тільки тому що шкодить стрункій фігурі, але і тому, що накопичується глибоко під шкірою навколо органів черевної порожнини, збільшуючи ризик розвитку серйозних та небезпечних для життя захворювань.

Через те, що цей вид тілесного жиру знаходиться навколо черевної порожнини поруч з багатьма життєво важливими органами, включаючи печінку, підшлункову залозута кишківник, його надлишок може збільшувати ризик розвитку діабету, серцево-судинних захворювань та проблем в шлунково-кишковому тракті.

Дослідження вчених підтверджують, що вісцеральний жир накопичується через надмірне вживання продуктів з вмістом насичених жирів. Ці висновки наштовхнули дієтологів на створення спеціальної системи харчування, яка допоможе позбутися від небезпечного виду жиру.

йогурт

Фото: Unsplash

ЖИР НА ЖИВОТІ: ДІЄТА

Дієтологи встановили, що найбільш ефективною дієтою для боротьби з вісцеральним жиром є система харчування, основою якої є низьковуглеводні продукти. При цьому багато досліджень показали, що саме низкоуглеводная, а не низькокалорійна дієта здатна позбавити від жиру на животі.

Нове дослідження, тривалістю вісім тижнів, в якому взяли участь 69 чоловіків і жінок з надмірною вагою, показало, що люди, що дотримують дієту з низьким вмістом вуглеводів, втратили на 10% більше вісцерального жиру і на 4,4% більше загального жиру, ніж ті , хто дотримувався дієти з низьким вмістом жиру.

Крім того, дієтологи рекомендують всім бажаючим позбутися від жиру на животі, включити в свій раціон на час дієти пробіотики або продукти, що містять корисні бактерії. Дослідники припускають, що пробіотики сприяють позбавленню від вісцерального жиру, оскільки вони можуть зменшити всмоктування жиру в кишківнику, збільшуючи його виділення з калом.

диета от жира

Фото: Unsplash

Ще одне дослідження, проведене напередодні японськими дієтологами, показало, що особливо ефективні в боротьбі з цим видом жиру пробіотичні бактерії з сімейства Lactobacillus, такі як Lactobacillus gasseri. Результати експерименту показали, що учасники, які вживали Lactobacillus gasseri, втратили 8,5% вісцерального жиру за 12 тижнів. Але як тільки учасники припинили приймати пробіотик і перестали стежити за своїм харчуванням, вони повернули весь вісцеральний жир протягом місяця.

Таким чином, фахівці виділили п’ять продуктів харчування, які мають бути включені в раціон при низьковуглеводній дієті для досягнення найкращих результатів в боротьбі з жиром на животі:

  • Несолодкий йогурт
  • Кефір
  • Квашена капуста
  • Кімчі
  • Місо суп

Варто відзначити, що при такій дієті розміри порцій повинні вимірюватися долонею. Також потрібно утримуватися від перекусів та додати в раціон білкові продукти, які також допомагають зменшити кількість вісцерального жиру.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: