Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273634"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

5 видів грошової допомоги, яку можна отримати під час війни

0
Через війну багато громадян залишилися без роботи. Наша держава організувала кілька програм фінансової підтримки для українців. Х

Через війну багато громадян залишилися без роботи. Наша держава організувала кілька програм фінансової підтримки для українців. Хто і скільки може отримати — розовідаємо далі.

Усі види грошової допомоги, яку можна отримати під час війни

Джерело: Freepik

Для внутрішньо переміщених осіб

Щомісяця внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримувати фінансову допомогу на період воєнного стану та місяць після нього. Для отримання кошті потрібно мати довідку ВПО. Її можна отримати через портал «Дія» або подати заяву особисто до органів соцзахисту, уповноваженої посадової особи органу місцевого самоврядування чи ЦНАПу.

Розмір щомісячної допомоги становить:

 • для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 грн;
 • для інших осіб — 2 000 грн.

Кошти виплачують за повний місяць незалежно від дати звернення та дати припинення чи скасування воєнного стану. Люди, як звернулися по допомогу 30 квітня 2022 року включно, зможуть отримати гроші починаючи з березня 2022 року.


Для внутрішньо переміщених осіб від Агентства ООН у справах біженців

Фінансова допомога від держави під час війни

Freepik

Даний вид підтримки можуть отримати зареєстровані та незареєстровані ВПО, а також постраждале населення на підконтрольних Україні територіях. Розмір допомоги становить 2200 грн на кожну особу і виплачується за рахунок міжнародних донорів. Надається підтримка у наступних областях:

 • Вінницькій;
 • Дніпропетровській;
 • Закарпатській;
 • Львівській;
 • Тернопільській;
 • Хмельницькій.

Для отримання виплати необхідно звернутися на гарячу лінію УВКБ ООН за телефоном 0 800 307 711.

Для сімей з дітьми від ЮНІСЕФ Спільно

Сума грошової щомісячної грошової підтримки становить 2200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. Отримати допомогу можуть сім’ї з дітьми, в тому числі прийомні родини та батьки вихователі, які:

 • мають 3 і більше дітей до 18 років, з яких хоча б одна дитина не досягла двох років;
 • мають 2 і більше дітей до 18 років, з яких одна дитина має інвалідність.

Для ВПО від Світової продовольчої програми ООН

Мінамальний розмір допомоги для ВПО складає 2200 грн на кожну особу, а максимальний — 6 600 грн. Наразі програма лише починає працювати в Україні, тому допомогу можна отримати поки в кількох областях — в Рівненській та Вінницькій. Для цього необхідно звернутися до органів соціального захисту населення територіальної громади.

Компенсація власникам житла за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Виплату від держави можуть отримати власники приватних жилих приміщень, які безкоштовно розміщують в себе ВПО після введення воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги відповідно до Урядової постанови № 505. Сума компенсації складає 443 грн за кожного ВПО (14,77 грн за кожен людино-день). Для отримання допомоги необхідно звернутися із відповідною заявою до органу місцевого самоврядування.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты