Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270057"]
Материалы на украинском языке

Як провести осінні канікули з користю

0
Осінні канікули - це, безумовно, плюс. Але тут перед батьками школярів постає питання: як допомогти дітям провести вільний час цікав

Осінні канікули — це, безумовно, плюс. Але тут перед батьками школярів постає питання: як допомогти дітям провести вільний час цікаво та з користю? І при цьому врахувати карантинні обмеження.

осінні канікули з користю

Джерело: Freepik

Складно? Так, не надто просто. Втім, вихід завжди можна знайти. Пропонуємо кілька цікавих ідей, які точно варто розглянути!

1. Активний відпочинок

Якщо ви не хочете, аби дитина просиділа весь тиждень вдома, але при цьому дбаєте про безпеку, можна обрати зважений варіант відпочинку на відкритому повітрі. Це може бути мотузковий парк, де діти відчують себе героями пригодницьких фільмів та повравляються у спритності на маршрутах різної складності.

Ще один популярний вид розваг – скейт або урбан-парки, що є вже у всіх великих містах України. Тут можна покататися на скейтборді, велосипеді, потренуватись у паркурі, сучасних танцях, зіграти у вуличний футбол тощо.


А ще можна навчити дитину кататись на велосипеді, або самокаті. Тим паче, що це дійсно корисно в сучасному місті! Зрештою, власники самокатів не стоять у заторах. Звісно, при цьому варто вивчити ще і правила дорожнього руху.

2. Сімейний фотосет

У світі, де істотна частина комунікації відбувається через соцмережі, самопрезентація відіграє важливу роль. Підлітки неабияк переймаються популярністю серед однолітків та прагнуть створити привабливий образ. Насправді це не забаганка, в майбутньому це допоможе під час пошуку друзів, а згодом і роботи.

Зважаючи на це, фотосесія, зроблена професійним фотографом, може стати чудовим подарунком дитині, а підготовка до нього – приємними турботами. Аби стимулювати самостійність та відповідальність,  частинупідготовки до зйомок – образи, вибір одягу, самопрезентацію, можна перекласти на підлітка.

Сімейна фотосесія

Джерело: Freepik

3. Онлайн-школа

У звичайній школі дитина проводить майже весь день. А от із онлайн-заняттями зовсім інакше. Навантаження в онлайн-школах дозоване та розраховане на те, аби діти не встигли втомитися. Заняття по 1-2 години на день не зіпсують вашій дитині канікули. До того ж усе залежить від ваших цілей.

Наприклад, якщо дитині потрібно готуватися до ЗНО, то, вочевидь, ви обираєте відповідні курси. І це корисно. Але такі заняття школярі точно сприйматимуть як ще один обов’язок та додаткове навантаження. А от якщо окрім таких важливих занять обрати ще щось, наприклад, курси, присвячені мистецтву комунікацій, основам програмування або soft skills. До речі, все це можна знайти в онлайн-школі «На Урок».

4. Популярне читання

Упевнені, під час канікул багато хто з дітей захоче присвятити ледь не весь час перегляду новеньких (або не дуже) блокбастерів. Ну хто з дітей не любить фільми про Людину-павука чи Диво Жінку? Дітям, що не мають достатнього багажу знань, ці сюжети здаються новими та повними несподіванок, тоді як дорослі здатні передбачити ледь не кожен діалог. А якщо подумати, то звідки беруться ці фільми? Ймовірно, найкращі з них створені за відомими графічними романами або фантастичними книгами, а отже можуть стати містком до читання.

Восени 2021 року найкасовішим фільмом в Україні стала «Дюна». Чим не привід ознайомитись з книжкою, за якою знята стрічка, та яка здатна прищепити підліткам смак до складної, розумної фантастики? До цього ж списку можна занести серіал «Фундація», за однойменним романом Айзека Азімова, фільм «Початок», серіал «Добрі передвісники», «Темні матерії», «451 градус за Фаренгейтом» тощо.

5. Розвивальні Ютуб-канали

Великою популярністю у підлітків користуються Ютуб-канали, що створюють розважальний контент. Відео із шаленими експериментами та кумедними тваринками набирають мільйони переглядів. Сприймати такий контент приємно і легко, рука сама тягнеться до клікбейтного заголовку або картинки, але чи варті вони витраченого часу?

Якщо ви хочете, аби ваша дитина виросла розвиненою особистістю та вміла аналізувати переглянуте, спрямуйте її цікавість на розважальні, але корисні канали.

Наприклад, огляди кіно і серіалів від «Geek Journal», де автор не просто розкаже про новинки, але й надасть аналіз та критику. «Битий піксель» пропонує схожий контент, але про відеоігри. Канали «Клятий раціоналіст» та «Історія без міфів» навчають не вірити поширеним міфам, «Узол та Манько» покажуть мальовничі куточки України, а «Ніна Україна» дозволить поглянути на українців та нашу музику очима іноземці.

Корисно проведені канікули не означають, що дитина має читати Ніцше та Шевченко. Давайте дітям контент, що відповідає їхньому віку, утім з акцентом на аналіз, неординарні сюжети та засвоєння корисних навичок. Це цікаво!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
каникулы
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты