Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282362"]
Материалы на украинском языке

Від творця «Льодовикового періоду» — фантастична пригода «Гарольд і магічний олівець»: трейлер та дата виходу

0
Кінокомпанія Sony Pictures представила трейлер фантастичного пригодницького фільму "Гарольд і магічний олівець" (Harold and the Purple Crayon) від р

Кінокомпанія Sony Pictures представила трейлер фантастичного пригодницького фільму «Гарольд і магічний олівець» (Harold and the Purple Crayon) від режисера Карлоса Салдани, який свого часу створив хітові анімаційні франшизи «Льодовиковий період» та «Ріо».

Гарольд і магічний олівець

ОФІЦІЙНИЙ СИНОПСИС:

Захоплива яскрава пригода за мотивами світового бестселера! Авантюрний та смілий Гарольд здатен оживити будь-яку річ просто намалювавши її. Проте, коли він потрапляє зі сторінок книги у реальний світ, розуміє, що йому ще багато потрібно вчитися. А за допомогою вірного атрибуту – магічного олівця – він здатен намалювати більше, ніж можна собі уявити. Однак сила необмеженої уяви потрапляє в погані руки… Тепер Гарольду та його друзям знадобиться весь творчий потенціал, щоб врятувати не лише самих себе, але й цілісінький світ.

Жанр: 
фантастична пригода


Режисер: 
Карлос Салдана («Льодовиковий Період», «Ріо»)

У ролях: 
Захарі Лівай («Шазам», «Тор 2: Царство Темряви»), Ліл Рел Говерлі («Персонаж», «Пташиний Короб»), Бенджамін Боттані («Лео»), Таня Рейнольдс (серіал «Сексуальна освіта», «Емма»)

ДИВІТЬСЯ У КІНОТЕАТРАХ 1 СЕРПНЯ!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты