Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273518"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

Поза стандартами: Playboy присвятив обкладинку журналу війні в Україні

0
В період війни багато хто порушує традиції, в тому числі й відомі видання. Так, наприклад, Playboy Ukraine вирішив змінити обкладинку і пос�

В період війни багато хто порушує традиції, в тому числі й відомі видання. Так, наприклад, Playboy Ukraine вирішив змінити обкладинку і поставив світлини з Ірпеня.

 Playboy присвятив обкладинку журналу війні в Україні

На обкладинці свіжого спецвипуску можна побачити Анастію Тиху, яка вивезла собак з вадами здоров’я і стала героїнею перших днів евакуації з Ірпеня. Також знайшлося місце і військовому, який на руках виносить дитину, а також ще один солдат, котрий допомагає жінці переносити свого чотирилапого друга. Всі ці світлини розташовані на тлі зруйнованих будинків та мосту, під яким ховалися люди.

Те, що українки – незрівнянні, ми доводили всім із кожним випуском Playboy Ukraine більше 15 років поспіль. Зараз у нашу країну прийшла війна, і ми щодня доводимо всьому світу ще й те, що наша нація найсильніша. Ми завжди закликали до свободи своїх бажань, а сьогодні ми показуємо всьому світу, що таке справжня незалежність та реальна свобода цілої нації.


Купити журнал⇒

Playboy Ukraine: Війна – спецвипуск допомоги

Спеціальний випуск можна придбати в електронному форматі за ціною від 10 до 100 євро. Вартість залежить від того, скільки бажає сплатити читач. Представники видавництва запевнили, що після перемоги вони кожному покупцю надішлють друкований випуск.

! Отримані від продажів кошти будуть спрямовані на гуманітарну допомогу, забезпечення лікарень та купівлю автомобілей швидкої допомоги.

Купити журнал⇒

Справжні непристойності не мають стосунку до сексу. Справжні непристойності – це війна, нетерпимість і вбивство одне одного.

Х’ю Хефнер


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты