Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="240448"]
Материалы на украинском языке

Магазини «Антошка» забезпечують покупців усім необхідним

0
Дотримуватися необхідних заходів гігієнічної безпеки важливо завжди, особливо під час карантину. Необхідно забезпечити своїх мал
Дотримуватися необхідних заходів гігієнічної безпеки важливо завжди, особливо під час карантину. Необхідно забезпечити своїх малюків підгузниками і засобами для догляду, сумішами для годування і дитячим харчуванням — якісними та сертифікованими.

Згідно рішенню Кабінета Міністрів України від 17 березня 2020 р. дозволено торгівлю продуктами харчування та засобами гігієни.

Строго дотримуючись рішення уряду і розуміючи важливість карантину, магазини «Антошка» призупинили свою роботу за наступними напрямками: ми закрили усі послуги, кафе, дитячі майданчики і перукарні. Також закриті до продажу в магазинах усі інші категорії товару, а саме: «іграшки, автокрісла, меблі, одяг і взуття». Вони залишаються доступними тільки через замовлення в інтернет-магазині antoshka.ua.

Магазини «Антошка» продовжують свою роботу, надаючи покупцям можливість придбати тільки спеціалізоване дитяче харчування, суміші для грудного вигодовування, дитячі каші, пюре, а також підгузки та засоби гігієни по догляду за малюками.  Для того, щоб захистити здоров’я покупців і персоналу магазинів, прибирання залів і поверхонь в магазині тепер здійснюються частіше, із застосуванням спеціальних дезінфікуючих засобів. З особливою увагою очищуються полки, прикасові зони і демонстраційні столи. Контролюється стан здоров’я, норма температури тіла і відсутність симптомів вірусу у персоналу магазинів.


Основна задача «Антошка» – зробити перебування на карантині максимально комфортним для батьків та дітей. При цьому весь асортимент магазину можна придбати онлайн на antoshka.ua, з доставкою додому, або у найближчі працюючі відділення Нової Пошти.

До 31 березня 2020 року інтернет-магазин antoshka.ua надає безкоштовну доставку товарів по Україні, без обмежень по сумі замовлення.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты