Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273590"]
0-1

Вчені розповіли, чому всі мами носять дітей зліва

0
Завдяки потужному материнському інстинкту більшість обов'язків батьків не змінюються ось уже сотню тисяч років. Звичайно, сьогодн

Завдяки потужному материнському інстинкту більшість обов’язків батьків не змінюються ось уже сотню тисяч років. Звичайно, сьогодні в наше життя багато нового привносять сучасні технології, але деякі основні моменти догляду за малюком залишаються незмінними у багатьох поколінь.

Вчені розповіли, чому всі мами носять дітей зліва

Джерело: instagram @taylergolden

Наприклад, ті дії, які ми робимо на підсвідомому рівні, піддаючись своїм інстинктам, інтуїції. Однією з таких речей є спосіб підтримки малюка на руках саме з лівого боку.

Напрочуд, але цей факт не можна ігнорувати: більшість жінок закидають дитину саме на ліве стегно. При цьому багато мам самі зізнаються, що для них носити дитину праворуч якось не зручно. Тож чим це можна пояснити?

Journal of Nature Ecology and Evolution опублікував нове дослідження вчених, яке відкидає ранню теорію про домінантну руку, оскільки більшість людей правші. Воно говорить, що розташування малюка з лівого боку безпосередньо пов’язане з його безпекою.


 Виявляється, жінки в більшості випадків носять дитину ліворуч, оскільки це найефективніший спосіб захистити її.

Річ у тому, що права півкуля мозку відповідає за управління лівою частиною тіла, але ще й за «емоційний інтелект», який допомагає нам комунікувати з іншими та розуміти їх емоції.

Таким чином, коли малюк знаходиться з лівого боку, права півкуля мозку налаштовується на його емоційні сигнали й зв’язок між вами стає більш тісним.

Вчені розповіли, чому всі мами носять дітей зліва

Джерело: [email protected]

Іншими словами, якщо малюк злякається, засмутиться або розгубиться, мама зрозуміє його стан швидше, якщо він буде з лівого боку. Цей прийом забезпечує тісний емоційний зв’язок, який необхідний дитині, оскільки вона вміє спілкуватися поки що лише за допомогою своїх емоцій.

Вчені врахували цей фактор і висунули теорію, згідно з якою первісні діти з лівого боку були більш захищені та мали більший шанс вижити. Отже, ця звичка закладена у мам на рівні інстинктів!

Вчені розповіли, чому всі мами носять дітей зліва

Джерело: [email protected]

Крім цієї причини називають ще одну важливу – серцеву. Оскільки серце малюка б’ється з лівого боку, коли він буде притиснутий до лівого боку мами, то відчує биття її серця.

Цікаво, що коли дитина підростає і вже осмислено сприймає дійсність, вона все одно частіше притискається до лівого боку мами, ніж до правого.

Психологи пояснюють це тим, що в такому разі її праве вухо буде ближчим до вас, коли ви говорите, і це допоможе прискорити розвиток її мови. Адже саме ліва півкуля мозку відповідає за мовні навички.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (6 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты