Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282814"]
Материалы на украинском языке

Герої українських міфів vs персонажі Marvel і DC: на «Книжковій країні» розкажуть про новий мультивсесвіт за мотивами української міфології

0
27 квітня на фестивалі «Книжкова країна» відбудеться інтерактивна бесіда для дітей та батьків про унікальних і харизматичних геро�

27 квітня на фестивалі «Книжкова країна» відбудеться інтерактивна бесіда для дітей та батьків про унікальних і харизматичних героїв української міфології.

Кий і морозна орда

Розмову проведе письменник і креативний продюсер Нік Лисицький. Він уже давно закохує дорослих і малечу в українську міфологію та розповідає про неї у своїх проєктах.

Здебільшого всі діти знають чи чули про скандинавських богів, марвелівського Спайдермена й Бетмена, народженого DC. Натомість оминають увагою героїв українських міфів, яких направду безліч. Тут і колоритні темні персонажі на кшталт богині зла і хвороб Мари чи Упирів, що п’ють людську кров і відбирають життєву силу; і мудреці, як-от сопілкар і покровитель митців та магів Велес; і справжні трикстери, наприклад, домашній чорт Годованець.


27 квітня в невимушеній бесіді Нік Лисицький розповість:

 • які харизматичні та яскраві персонажі є в українській міфології;
 • у яких найрізноманітніших куточках країни живуть герої українських міфів та легенд;
 • чому українська міфологія — найбагатша й найглибша у світі;
 • як український міфосвіт може стати повноправним всесвітом у трендовій світовій культурі;
 • як герої українських міфів стають персонажами книжок, коміксів і фільмів;
 • чому малечі вкрай важливо знати українську міфологію і як саме зацікавити їх нею.

Настав час занурити дітей у наш багатий міфічний всесвіт. Тим більше що його вже переніс на сторінки свого епічного фентезі «Кий і морозна орда» Нік Лисицький. Це перший роман великої серії «Епічні пригоди міфічних героїв у Багатосвіті». Події в ній розгортаються в новому фантастичному всесвіті, де живуть персонажі міфів, легенд та казок.

Фентезі розповідає про мрійливого юнака Кия, у світі якого стається лихо — зима не закінчується. Зі своїм товаришем Чугайстром Кий намагається з’ясувати, чому забарилася весна. Разом вони вирушають у мандрівку, під час якої юнак відважно долає всі перешкоди, бореться зі страшною Морозною ордою та рятує рідну землю.

Кий і морозна орда

Активні учасники бесіди та автори найцікавіших запитань отримають подарунки від Ніка Лисицького та видавництва «Фантастичні українці».

Модеруватиме розмову Валері Клочкова, YouTube-блогерка Атмосферниця (Atmosfernitsa), авторка каналу про книги, мистецтво та атмосферне життя в Києві.

Книжковий фестиваль на ВДНГ «Книжкова країна» відбуватиметься 25–28 квітня. На гостей заходу чекають близько 100 українських видавництв, спілкування з авторами, зустрічі з письменниками та професійне спілкування з видавцями, участь у майстер-класах, дискусіях, освітні та ігрові зони тощо.

 • Час: 27 квітня, 12:00 — 12:45.
 • Локація: павільйон № 2 (зал «Гра»).
 • Адреса: пр. Академіка Глушкова, 1.
 • Вхід: вільний.

Нік Лисицький — письменник і креативний продюсер. Він — автор філософського фентезі «Казки для дорослих дітей» (2015) та політичного детективу «Цезарі» (2019). 2020 року — заснував громадську організацію зі збереження та популяризації української міфології «Чарівний світ UA». Під його керівництвом було створено інтерактивну платформу з доповненою реальністю, популярну настільну гру «Чарівний світ. Джерело сили», сценарій анімаційного серіалу та YouTube-шоу.

Книга «Кий і морозна орда» — спільний проєкт Ніка Лисицького й компанії «Фантастичні українці». У списку її досягнень — однойменний документальний серіал про сучасну українську культуру, показаний 19 телеканалами та розміщений на українських і зарубіжних VOD-платформах.

Дізнатися більше про всесвіт, започаткований у книзі «Кий і морозна орда», можна на сайті www.kyibook.com.

Соцмережі проєкту:


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты