Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="255633"]
Материалы на украинском языке

Допомога онкохворим дітям: як буде проходити найдушевніший благодійний забіг

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2020.10.06
0
24-25 жовтня пройде найдушевніший забіг країни DobroRun. Особливість DobroRun – взяти участь у проекті можна з будь-якого місця України та св

24-25 жовтня пройде найдушевніший забіг країни DobroRun. Особливість DobroRun – взяти участь у проекті можна з будь-якого місця України та світу. Усі реєстраційні внески будуть перераховані на потреби онкохворих дітей – підопічних благодійного фонду «Таблеточки».

Благодійний забіг DobroRun

Джерело: DobroRun

Зареєструватися на DobroRun і зробити свій благодійний внесок можна на сайті dobrorun.tabletochki.org.
DobroRun – це інклюзивний проект не про спортивні рекорди чи витривалість, а про добрі вчинки. На вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки: від 500 м для початківців до 25 км для справжніх профі. Дистанцію можна пробігти, пройти або подолати інший способом у будь-який день з 24 по 25 жовтня 2020 року у зручний час та у комфортному темпі.

Усі учасники, які зроблять благодійний внесок, за бажанням після забігу отримають медаль фінішера DobroRun поштою. Також передбачена опція участі «Не біжу, але допоможу», яка дозволяє долучитися до ініціативи, але не долати дистанцію. Щоб показати свою солідарність з дітьми, які борються з раком, учасники забігу також можуть взяти улюблену дитячу іграшку та подолати дистанцію разом із нею.


Приєднатися до благодійного забігу DobroRun можна з будь-якого куточка України та світу. Учасники з Києва зможуть стартувати в парку «Наталка» або ВДНГ, де 24-25 жовтня працюватимуть фан-зони та станції гідратації DobroRun. Бігти можна самостійно або в команді – з сім’єю, друзями чи колегами, зберігаючи безпечну дистанцію на свіжому повітрі.


Забіг організовує юридична фірма Asters з нагоди свого 25-річчя. Юристи фірми безкоштовно надають юридичну підтримку фонду «Таблеточки» з 2015 року. Усі благодійні внески DobroRun будуть спрямовані на придбання ліків для підопічних фонду. Державні закупівлі цих ліків на сьогодні обмежені.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x