Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250831"]
Материалы на украинском языке

7 симптомів раку гортані

0
Рак горла та гортані - захворювання, які належать до розряду найбільш важко діагностованих. Основна причина в тому, що найчастіше �

Рак горла та гортані — захворювання, які належать до розряду найбільш важко діагностованих. Основна причина в тому, що найчастіше перша симптоматика раку гортані дуже схожа на банальну застуду або ангіну.

рак гортани, симптомы рака, рак, симптомы, симптомы рака гортани

Джерело: healthy24

Незважаючи на те, що серед тих, кому був встановлений страшний діагноз «рак гортані» більше 94% курців, захворіти недугою можуть і ті, хто ніколи не тримав в руках цигарки. Щоб вчасно виявити захворювання дуже важливо прислухатися до своїх відчуттів і не пропустити тривожні дзвіночки. Саме про них і піде мова нижче.

ЗМІНИ ГОЛОСУ

Поява сиплости та захриплості голосу, яка не проходить протягом двох тижнів обов’язково повинна насторожити і спровокувати на відвідування фахівця. Справа в тому, що постійна хрипота й безпричинні зміни голосу — один з головних симптомів раку гортані.


НАБРЯКЛІСТЬ ШИЇ

Припухлості та набряклість в області шиї — ще один важливий симптом. Він може вказувати на різні проблеми в області горла і гортані, але ігнорувати його в будь-якому випадку не варто.

рак гортани, симптомы рака, рак, симптомы, симптомы рака гортани

Джерело: healthy24

БІЛЬ У ГОРЛІ

Больові відчуття, дискомфорт під ча ковтання або першіння — важливі ознаки, які можуть вказувати на проблеми з горлом. Важлива ознака — тривалі відчуття дискомфорту в горлі, які не пов’язані з простудними захворюваннями та не проходять більше 3-х тижнів.

 ВІДЧУТТЯ ЧУЖЕРІДНОГО ТІЛА В ГОРТАНІ

Відчуття ніби у вас в горлі щось є, найчастіше воно виникає при ковтанні, чим викликає дискомфорт. Це небезпечний симптом раку гортані і повинен підштовхнути вас відвідати лікаря.

КАШЕЛЬ, ЩО НЕ МИНАЄ

При звичайній застуді або ГРВІ кашель повинен пройти за 7-10 днів, до того ж приймання спеціальних медикаментозних препаратів повинно полегшувати кашель. Якщо ж це не відбувається, то кашель має неінфекційний характер і може свідчити про небезпечні захворювання, в тому числі й про рак гортані.

рак гортани, симптомы рака, рак, симптомы, симптомы рака гортани

Джерело: healthy24

БІЛЬ У ВУХАХ

Тільки з першого погляду може здатися, що больові відчуття у вухах ніяк не можуть бути пов’язані з раком гортані. Насправді ж, коли пухлина розростається, вона починає тиснути на сусідні органи. Таким чином, рак гортані може провокувати щемлячий біль у вухах.

ВТРАТА ВАГИ

Безпричинна втрата ваги — симптом, який супроводжує безліч небезпечних хвороб від діабету до раку. Якщо ваш раціон або спосіб життя не змінився, але при цьому вага стала стрімко йти, то зробити комплексне обстеження і виявити причину потрібно обов’язково.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
рак
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты