Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="228795"]
Материалы на украинском языке

Кращі ліки: 5 корисних природніх антибіотиків без шкоди здоров’ю

Old date:
Current date: 2022.09.26
New date: 2019.10.10
0
Прийом антибіотиків іногда дуже необхідний для швидкого та ефективного лікування серьезних захворювань, але це негативно познача

Прийом антибіотиків іногда дуже необхідний для швидкого та ефективного лікування серьезних захворювань, але це негативно позначається на мікрофлорі кишечнику. Разом зі шкідливими вірусами, антибіотики вбивають і всі корисні, як наслідок, у вас може бути дисбактеріоз, молочниця, а також більш серйозні проблеми. Надавайте перевагу природнім антибіотикам, які не шкодять здоров’ю.

природні антибіотики

Джерело: Instagram @lenabekh

Наші пращури нічого не знали про синтетичні антибіотики, вдаючись до продуктів, які дала нам природа. Які з них здатні вилікувати?

Ехінацея

Ехінацея володіє такою силою, що може знищити досить небезпечні форми бактерій, в тому числі — золотистий стафілокок. Ехінацею використовують для активної боротьби з грипом і всілякими застудами, а також бактеріальними інфекціями дихальних шляхів. Ця рослина ефективно лікує відкриті рани, зараження крові, дифтерію та інші інфекційні хвороби. Також ехінацею використовують як м’який проносний засіб.

Капуста

Якщо ви вважали капусту звичайним, нічим непримітним овочем, то тепер радимо звернути на неї особливу увагу. У капусті міститься багато сполук сірки, які знижують ризик онкологічних захворювань. Крім того, в цьому овочі ви знайдете 75% денної дози вітаміну С, який зробить ваш імунітет стійким до вірусів і бактерій.


природні антибіотики

Джерело: Shutterstock

Масло орегано

Масло орегано, яке в народі називають маслом материнки, здатне знищити патогенні бактерії, при цьому не знищити корисні речовини в організмі. Головним елементом цього ефірного масла є карвакрол — потужний «вбивця» грибків і вірусів.

Мед із мануки

Якщо хтось із ваших родичів або друзів збирається в Нову Зеландію, замовляйте в якості сувеніра смачний мед з місцевої рослини манука. Він не тільки урізноманітнить ваш раціон, він і безжально знищить всі м’ясоїдні бактерії. Також цей мед допоможе привести в порядок роботу травної системи, вилікувати акне, рани, опіки, зміцнити імунітет і поліпшити сон. Втім, знайти продукт можна не тільки за кордоном, але і на полицях наших супермаркетів.

природні антибіотики

Джерело: [email protected]

Часник

Треба сказати, що людство рятувалось від багатьох недугів та епідемій саме часником протягом багатьох століть. І хоча не всі його люблять, цей овоч відмінно вбиває віруси, мікроби і грибки, має антиоксидантні і антибіотичні властивості.

Взимку часник допоможе боротися з вільними радикалами, підтримати імунну систему і вберегти організм від небезпечних вірусів. Активний компонент аліцин має настільки сильну протимікробну властивість, що не залишає в живих жодного паразита і патогенної бактерії.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты