Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272864"]
Материалы на украинском языке

7 порад, як зробити водіння з новонародженим безпечнішим

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.02.24
0
Водіння з новонародженою дитиною може бути нервовим. Саме тому важливо звести до мінімуму фактори, що відволікають, коли ви за керм

Водіння з новонародженою дитиною може бути нервовим. Саме тому важливо звести до мінімуму фактори, що відволікають, коли ви за кермом.

Как сделать вождение с новорожденным безопаснее

Источник: Freepik

Як же зберігати концентрацію під час керування автомобілем з цінним вантажем на борту? Ми зібрали 7 порад, які допоможуть бути уважними у дорозі з немовлям.

Зупиніться, щоб заспокоїти дитину, що плаче

Найгірший звук, який можуть почути новоспечені батьки, — це звук плачу новонародженого. Потягнувшись назад, аби заспокоїти його, ви не тільки відірвете погляд від дороги, але і руки від керма. Не обертайтеся під час водіння. Знайдіть безпечне місце, щоб зупинитися, а потім вже заспокоюйте малюка.

Не давайте дитині пляшечку

Один зі способів усунути необхідність у дзеркалі для автокрісла – це усунути загрози безпеці в автокріслі. Пляшечка може бути потенційною небезпекою задухи, тому не залишайте пляшку без нагляду під час водіння. Намагайтеся планувати поїздки між годівлями або зупиняйтеся, коли дитині потрібно поїсти.


Дотримуйтесь правила «не їж і не пий»

Батьки новонароджених знають, що багатозадачність часто є єдиним способом зробити все протягом дня, але їжа та питво змушують вас прибирати руки з керма і відволікають від водіння. Якщо вам чи дитині потрібно поїсти, краще зупиніться і зробіть це у закладі або в машині, але в жодному разі не під час поїздки!

Водіння з дітьми

Джерело: Freepik

Тримайте телефон поза увагою

Відволікатися на текстові повідомлення, оповіщення у соціальних мережах та телефонні дзвінки під час водіння небезпечно для життя як вашого, так і дитини. Дослідження показують, що половина батьків використовують телефони зі своїми маленькими дітьми у машині. Це страшно, адже вони буквально викликають лихо. Намагайтеся не брати телефон до рук під час водіння. Ви завжди встигнете відповісти після прибуття до пункту призначення.

Використовуйте сонцезахисні завіси

Якщо сонце світить у вічі вашій дитині, є велика ймовірність, що вона стане неспокійною і почне плакати. Застосування сонцезахисних завіс до задніх вікон допоможе блокувати сонячні промені. Купуйте сонцезахисні штори, які кріпляться до верхньої частини вікна – завіси, прикріплені за допомогою присосок, можуть від’єднатися та впасти на вашу дитину.

Нехай дорослий сяде поруч із дитиною, коли це можливо

Якщо ви можете їхати з іншим дорослим, попросіть його сісти поруч із дитиною. Він може заспокоїти малюка, якщо той стане метушливим, і заразом заспокоїть вас під час водіння.

 Поради з водіння з дітьми

Джерело: Freepik

Не використовуйте дзеркала для нагляду за дитиною

Багато батьків прикріплюють до автомобільних сидінь дзеркала, звернені назад, щоб бачити обличчя своєї дитини під час водіння. Ці дзеркала позиціонуються як продукт, який допомагає забезпечити безпеку дитини в машині, але вони можуть поставити під загрозу безпеку кожного! Якщо ви постійно дивитеся в очі дитині, значить, ви не дивитеся на дорогу!

Немає нічого важливішого за вашу безпеку та вашої дитини. Діти можуть бути непередбачуваними. Змиріться з тим, що вам, можливо, доведеться спізнюватися на кілька зустрічей, чекати, поки ваш чоловік повернеться додому, щоб вийти з дому, або взагалі пропустити поїздку, якщо ви занадто втомилися, щоб керувати машиною.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты