Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260708"]
Материалы на украинском языке

6 ранніх ознак тромбозу при коронавірусі

0
Тромбоз вважається одним з найнебезпечніших і поширених видів ускладнень коронавірусу. І хоч утворюється патологія під впливом в�

Тромбоз вважається одним з найнебезпечніших і поширених видів ускладнень коронавірусу. І хоч утворюється патологія під впливом вірусної хвороби не у всіх пацієнтів, але все ж вимагає особливої ​​уважності. Розповідаємо, які ранні ознаки говорять про можливе виникнення тромбів.

Какие признаки говорят о возможном возникновении тромбов

Джерело: freepik

Дослідження вчених з Уппсальського університету Швеції показало, що коронавірус в організмі людини збільшує активність білка, який відповідає за згортання крові. У підсумку через сильну реакцію імунної системи на інфекцію у людини утворюються тромби, здатні спровокувати фатальні наслідки для життя.

Судоми ніг і поколювання в кінцівках

Багато пацієнтів з тромбозом перед нападом скаржилися на судоми в ногах. Також у деяких виникало поколювання в одній частині тіла — в районі рук або ніг. Якщо у вас ковід і є подібні ознаки, варто звернутися за консультацією до лікаря.

 Зміна температури

Один з найпоширеніших ранніх симптомів тромбозу. Внаслідок порушення кровотоку область шкіри в місці появи тромбу стає більш теплою чи холодною. Так що зміна температури шкірних покрив — привід проконсультуватися з фахівцем.


Коронавирус и тромбы

Джерело: freepik

Підвищене потовиділення

Будьте уважні, якщо дана ознака з’явиться в поєднанні з іншими ранніми симптомами! Це дуже тривожний знак, оскільки часто у хворого начитається підвищене потовиділення, коли тромб утворюється в районі серця та легень.

Задишка

Цей симптом попереджає про виникнення тромбу в легенях. Обов’язково звертайтеся до лікаря, якщо у вас з’явилась задишка.

Коронавирус проникает в клетку человека

Джерело: freepik

Блідість шкіри

Ще одна проблема, яку провокує утворення тромбу, це блідість шкіри. Тромбоз негативно позначається на циркуляції крові, утрудняючи її. В результаті шкіра стає блідою в певних ділянках. Якщо ви помітили у себе подібну ознаку, негайно звертайтеся за допомогою до лікаря. Такі сигнали пропускати не варто!

Біль у спині

Періодичні болі в спині можуть свідчити про різні недуги, серед яких і тромбоз при COVID-19. Коли згусток крові виникає в тазовій області або в одній з черевних вен, це впливає на стан в цілому. Виявляється порушення у вигляді болю в спині.

Якомога швидше звертайтеся до лікаря, якщо помітили у себе подібні ознаки тромбозу.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты