Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="244727"]
Материалы на украинском языке

5 книжок, які надихнуть дітей подорожувати

0
Вже другий місяць українці змушені сидіти вдома на самоізоляції через карантин -  організму надзвичайно не вистачає сонячних пром

Вже другий місяць українці змушені сидіти вдома на самоізоляції через карантин —  організму надзвичайно не вистачає сонячних променів та духу пригод. Вітамін Д шукайте у вітамінках,  а ліки від нестачі подорожей у крові – у книжках. Діти відчувають це не менше за дорослих, тож обирайте будь-яку книжку з нашої добірки  і поринайте у пригоди, навіть не покидаючи власну кімнату.

книги, книги для дітей, книги про подорожі, книги про подорожі для дітей

«Атлас видатних дослідників» 

книги, книги для дітей, книги про подорожі, книги про подорожі для дітей

Джерело: rozetka

Книжка розповідає про людей, які цікавились та досліджували навколишній світ протягом багатьох років: вікінги, які відкрили Америку ще до Колумба, Марко Поло, допитливість якого довела його до Китаю Ілюстрації в книжці допоможуть дізнатись, як виглядають відомі мореплавці і побачити на картах, якими були маршрути подорожей. Історії дослідників часто настільки неймовірні, що надихають на те, що будь-що можливо, навіть якщо ви вирішили здійснити навколосвітню подорож менше ніж за 80 днів, надихнувшись романом Жуля Верна. Неллі Блай, з якою можна познайомитись на сторінках книжки, самостійно здійснила таку пригоду за 72 дні.

«Льодовики та гейзери. Мандрівка в Ісландію»

книги, книги для дітей, книги про подорожі, книги про подорожі для дітей

Джерело: yakaboo

 


Богдан, Леся та їхній песик Ленон – затяті мандрівники, які обожнюють подорожі. Кожна з них допомагає їм не тільки пізнати природу та культури різних країн, але й самих себе. У книжці вони діляться своїми враження про Ісландію. Чимало ілюстрацій допоможуть малечі краще пізнати північну країну: вулкани, море, столицю Рейк’явик й інші селища та містечка,  місцеву кухню, знакових ісландців (на кшталт, Бйорк) і, певна річ, льодовики та гейзери.

«Книга-мандрівка. Україна» 

книги, книги для дітей, книги про подорожі, книги про подорожі для дітей

Джерело: youtube

Якщо живеш в Україні, а ще не побачив усіх її чудес, то не поспішай хапати квитки за кордон. Познайомся спершу з батьківщиною та її цікавинками. У книжці зібрано 30 карт і 1200 цікавих фактів про Україну та кожну її область: про видатних особистостей, чудеса природи, історичні події та наукові відкриття. «Книга-мандрівка. Україна» допоможе побудувати правильне уявлення про сучасну країну: без асоціацій із салом, шароварами та соняшниками та стереотипами, що цікаво лише в столиці, Одесі та Львові.

«Дивовижна подорож Нілься з дикими гусьми»

книги, книги для дітей, книги про подорожі, книги про подорожі для дітей

Джерело: yakaboo

Безсмертна класика дитячої літератури, за яку авторка — Сельма Лагерлеф — була нагороджена Нобелівською премією, від початку планувалася, як посібник з географії Швеції для учнів першого класу, яким, власне, і стала, але у вигляді фантастичної казки про хлопчика, що перетворився на гнома й подорожує зі зграєю диких гусей до Лапландії.

У книжці розповідається про захопливу подорож хлопчика з дикими гусьми до Лапландії. Зачарований гномом малий Нільс і свійський гусак Мартин потрапляють разом із табуном гусей у неймовірні пригоди, у яких їхнє життя часто висить на волосині. Щоб дізнатись секрет гномових чарів, герою доведеться поборотись із хитрющим лисом та навіть самовіддано врятувати друзів.

Рейчел Вільямс «Атлас пригод» 

книги, книги для дітей, книги про подорожі, книги про подорожі для дітей

Джерело: rozetka

«Атлас пригод» – це навколосвітня подорож із яскравими ілюстраціями. У книжці зібрані пригоди у семи різних куточках світу: гостювання у пінгвінів Антарктиди, гарячі танці в Бразилії, рафтинг у Великому Каньйоні, керування гондолою у Венеції та багато іншого. На сторінках діти можуть познайомитись також з культурою, звичаями й традиціями різних країн світу. В українському виданні є сторінка, якої немає в жодному з інших – про Київські цікавинки, щоб юні шукачі помічали цікаве поряд і завжди повертались додому, адже і вдома можна поринути в пригоди.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты