Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="248009"]
Материалы на украинском языке, МІФИ ТА ПРАВДА ПРО ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ

Три головні проблеми під час введення прикорму: про що повинні знати батьки

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2020.06.01
0
Звичайно, ввести прикорм вийде у всіх! Мінімізуймо муки: свої та малюка й врахуємо три важливі моменти під час прикорму. Головна

Звичайно, ввести прикорм вийде у всіх! Мінімізуймо муки: свої та малюка й врахуємо три важливі моменти під час прикорму.

введення прикорму

Источник: Shutterstock

Головна рекомендація для мам (та особливо для бабусь) — заспокойтеся й не нагнітайте обстановку перед введенням прикорму. Вам же подобається їсти, коли ви в гарному настрої, розслаблені, у вас є апетит й ніхто не змушує з’їсти більше, ніж хочеться? Ось і вашому малюку теж! До речі, всі проблеми з харчуванням можна вирішити!

ТОТАЛЬНА АЛЕРГІЯ

Кропив’янка або розлад травлення почалися з… кабачка! Якщо у вас або у ваших близьких родичів спостерігалося таке, то введення прикорму малюкові потребує особливої ​​уваги. Потрібно вводити по одному новому продукту у першій половині дня, записувати у харчовому щоденнику реакцію шкіри та шлунка. Є реакція? Відкладіть знайомство з продуктом на місяць.


Висип не проходить протягом тижня? Покажіть дитину лікареві. Не намагайтеся «перевиховувати» імунну систему або чутливий кишківник дитини.

прикорм, коли давати прикорм, що можна їсти у якості першого прикорму, прикорм нові тенденції, готовність дитини до прикорму, як вводити овочі, як вводити каші дитині, педагогічний прикорм

Джерело: GettyImages

ВІДМОВА ВІД ПРИКОРМУ

Малюкові вже 6 міс.? Він все ще може бути не готовий до введення прикорму. У деяких дітей рефлекс виштовхування ложки згасає швидше, у деяких раніше дозріває система потрібних травних ферментів. Якщо малюк додає у вазі, активний, але не цікавиться новою їжею, не варто насильно включати в раціон пюре.

Буває, введення прикорму відбувається занадто швидко. Дайте можливість смаковим сосочкам адаптуватися до нового. Дегустація може початися навіть з мізерного обсягу, а за кілька днів поступово порція збільшиться до половини чайної ложечки. До повноцінної порції, що відповідає віку дитини, може пройти тиждень й більше.

Спробуйте зробити прикорм менш щільним і, звичайно, без грудочок. Не намагайтеся «покращити» смак пюре за допомогою солі, цукру, соусів.

правила прикорма, как ввести прикорм, отказ от взрослой еды, как накормить нехочуху, аллергия, стресс, ест одно и то же, переезд, здоровое меню для ребенка

Джерело: Shutterstock

ЇСТЬ ОДНЕ Й ТЕ САМЕ

Ви ввели дієтичну цвітну капусту. Малюк полюбив її та… «підсів». Більше не хоче нічого! З одного боку, дієтологи проповідують різноманітність у харчуванні (саме так організм отримує всі необхідні елементи для росту та розвитку), з іншого боку, смакові переваги (в тому числі й дитячі) — справа тонка, індивідуальна.

Малюк вибрав щось і не хоче пробувати нове, але при цьому нормально росте та додає у вазі? Не варто поки форсувати розвиток гастрономічного кругозору. Відновіть ці спроби через кілька тижнів, а то і через місяць. Так, ось така у вас дитина! Змушувати не можна.

Мабуть, є один маленький виняток: якщо улюблена страва малюка — пюре із гарбуза або моркви. Якщо крихітка їсть тільки її, варто обмежити кількість цього прекрасного, але вельми багатого бета-каротином продукту. Надмірне вживання подібних пюре, як і соків, викликає помаранчеве профарбовування шкірних покривів та склер, що є небезпечним для печінки.

прикорм продукти

Джерело: Shutterstock

НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ БАТЬКІВ

  • Занадто ранній початок: дитина ще не готова.
  • Невідповідний момент (малюк хворий, йому тільки що зробили щеплення, сім’я недавно переїхала на нове місце проживання, на дачу).
  • Неправильний вибір продукту для першого прикорму.
  • Надмірно швидке збільшення обсягу нових продуктів.
  • Введення одночасно декількох видів прикорму.

Автор: Юлія Москвичова, дієтолог


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты