Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277650"]
Здоровье и уход

«Шкіра до шкіри»: як метод кенгуру допомогає передчасно народженим малюкам

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2023.03.06
0
Передчасно народжені, "недоношені" діти викликають у батьків чимало турбот. Як правильно піклуватися про недоношених дітей? Чи мож

Передчасно народжені, «недоношені» діти викликають у батьків чимало турбот. Як правильно піклуватися про недоношених дітей? Чи можна годувати грудьми передчасно народжену дитину? Як годувати недоношену дитину і які особливості грудного вигодовування передчасно народжених малюків? Що таке «метод кенгуру» і як його правильно застосовувати?

як метод кенгуру допомогає передчасно народженим малюкам

Джерело: instagram @newborn_happiness

Метод кенгуру – це ефективний та доступний спосіб виходити передчасно народжених немовлят, який не потребує ні спеціального обладнання, ні наявності електрики. Він допоміг та продовжує допомагати вижити багатьом дітям, які народилися раніше терміну або мали дуже низьку вагу.

Суть методу дуже проста: дитина постійно, в ідеалі 24/7, перебуває на тілі матері або іншого дорослого. Для цього малюка в підгузку, шапочці й шкарпетках викладають вертикально між грудей мами, живіт до тіла мами, голову немовля повертають на бік, забезпечуючи контакт шкіри дитини зі шкірою матері. Немовля фіксують бандажем чи тканиною, яка підтримує його на тілі матері. Частину часу немовля може носити на собі тато. Це допоможе йому встановити емоційний зв’язок з дитиною.

Це положення на мамі дуже схоже на внутріутробний період життя малечі, тому допомагає їй відчувати себе захищеною та нормально розвиватися. Завдяки методу кенгуру діти краще додають у вазі, швидше ростуть, у них краще розвивається головний мозок і всі внутрішні органи, вони менше хворіють на сепсис, пневмонію, ентероколіт.


ЮНІСЕФ спільно з «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»  підготували відеокурс про грудне вигодовування. Зокрема тут є і відеоінструкція, як зручно прикласти дитину до себе, щоб забезпечити їй контакт «шкіра до шкіри»  впродовж усього дня.

Налагоджуйте грудне вигодовування, тому що це захист малюка з перших днів життя і можливість повноцінного розвитку для дитини надалі.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты