Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273034"]
Здоровье и уход

Комаровський розповів, чим нагодувати дитину, якщо немає суміші

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.03.01
0
Через війну в Україні, яку розв'язала Російська Федерація, все складніше знайти дитяче харчування. Що робити, якщо суміші в магазин

Через війну в Україні, яку розв’язала Російська Федерація, все складніше знайти дитяче харчування. Що робити, якщо суміші в магазині немає чи вона закінчилася? Доктор Євген Комаровський поділився корисним рецептом.

Джерело: shutterstock

Через війну з Росією багатьом матуся з дітками доводиться багато часу проводити в бомбосховищі. Нині виходити з дому небезпечно, плюс в магазинах величезні черги і товари буквально змітають з полиць. Що ж робити, якщо не вдається купити дитяче харчування? За словами педіатра Євгена Комаровського, на допомогу прийде коров’яче молоко.

Якщо немовля знаходиться на штучному вигодовуванні, а суміші немає, то в екстрених випадках можна використовувати звичайне молоко. Відповідним рецептом доктор Комаровський поділився в інстаграм:

  • 120 мл молока (обов’язково його прокип’ятіть)
  • 80 мл кип’яченої води
  • +1,5 чайної ложки цукру.

Та годувати дитину таким способом рекомендується не більше місяця. За словами Євгена, протягом місяця подібне харчування не спричинить жодних небезпек для здоров’я дитини. Потім потрібно обов’язково знайти суміш, оскільки вона чистіша та корисніша за молоко.


Дитяче харчування

Джерело: Freepik

Якщо у мами, що годує грудьми, зникло молоко через стрес, то на якийсь час теж можна перейти на коров’яче. Однак згодом варто якнайшвидше перейти на суміш.

«Ще раз підкреслюю: будь-яка суха суміш краща за коров’яче молоко — чистіша, стабільніша за скадом, містить вітаміни. Рецепт цей я, зрозуміло, не сам вигадав, а взяв з радянського підручника педіатрії. Точно зараз не пам’ятаю, але приблизно 1968 року. Починаючи з 2000 року цей текст в свою книгу не включив, бо виглядав він зовім апокаліптично. Сьогодні це стало реальністю і питання «Що робити, коли немає суміші чи молока у мами?» прозвучало вже багато разів. ВОЗ і ЮНІСЕФ зрозумілу відповідь не дають», — пояснив лікар.

Якщо у вас дійсно немає можливості вийти з дому або ж в магазинах поки відсутня суміш чи на фоні стресу зникло молоко, даний рецепт стане в пригоді. Коли ситуація у вашому місті дозволить, рекомендуємо якнайшвидше придбати дитяче харчування або поросити про допомогу у людей.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты