Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274176"]
Развитие

Пограємось? Рис, гречка, квасоля та ще 6 продуктів для розвитку дрібної моторики

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2023.01.16
0
Часто батьки забороняють дітям грати з їжею на кухні. А дарма! Чи знали ви, що звичайні продукти, які завжди є на нашій кухні, мож

Часто батьки забороняють дітям грати з їжею на кухні. А дарма!

розвиток дрібної моторики

Джерело: Freepik

Чи знали ви, що звичайні продукти, які завжди є на нашій кухні, можуть бути надзвичайно корисними для розвитку дрібної моторики у дитини? При цьому вони не гірше за новомодні й дорогі іграшки.

Дітям дуже подобається складати мамі компанію, коли вона займається справами на кухні. У особливе захоплення дитина прийде, якщо мама дозволить їй погратись із продуктами!

У цьому матеріалі розповідаємо, з якими сипучими продуктами може грати дитина, а також пояснюємо, у чому користь подібних ігор.


Продукти для развитку дрібної моторики

розвиток дрібної моторики

Джерело: Freepik

Не злиться і не дратуйтеся від того, що дитина може розсипати крупу. Запасіться терпінням та надайте дитині простір для активності! Так, можливо, вам доведеться пропилососити на кухні після творчості вашого малюка, але в ці моменти згадуйте, наскільки ці ігри важливі для розвитку його дрібної моторики.

Отже, ось перелік продуктів для розвитку дрібної моторики у дітей:

 • квасоля
 • рис
 • сочевиця
 • гречка
 • перлова крупа
 • пшоно
 • овес
 • манка
 • борошно

Важливо: пам’ятайте, що під час ігор з продуктами потрібно дотримуватися правил техніки безпеки. Перше – перед тим, як надати дитині гречку, квасолю та інші сипучі продукти, поясніть їй, що це тільки для гри. Ці продукти не можна ковтати, запихати у вуха та в ніс – проконтролюйте це!

У чому користь від ігор із сипучими продуктами?

За допомогою ігор з сипучими продуктами малюк навчається брати дрібні зерна та освоювати захоплення щіпкою – все це розвиває координацію пальців.

Дитина також починає розуміти, як працюють пальці рук й усвідомлює різницю в тактильних відчуттях, коли, наприклад, тримає в руці гладке і дрібне борошно, або жорсткішу і важку гречку.

За допомогою сипких продуктів малюк вчиться малювати пальцями – подібна творчість дуже корисна для розвитку.

Таким чином, розвивається дрібна моторика – так закладається основа для виконання багатьох повсякденних завдань. Наприклад, застібка ґудзиків, зав’язування шнурків, малювання, самостійне володіння столовими приладами.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты