Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273469"]
0-1

5 речей з дитинства вашого малюка, які варто зберегти на згадку

0
Є прості речі, які завжди будуть нагадувати про найщасливіші моменти життя з малюком. Якщо ви не збережете ці маленькі якорі, то нап

Є прості речі, які завжди будуть нагадувати про найщасливіші моменти життя з малюком. Якщо ви не збережете ці маленькі якорі, то напевно шкодуватимете про це, коли дитина виросте і піде у власне життя.

грудное вскармливание, секс, секс и ГВ, либидо, как меняется секс у кормящей мамы, психология семейных отношений, секс при ГВ, беременность и ГВ, сексуальные отношения после родов, секс после родов, сексуальные ощущения женщины после родов, сексуальные ощущения при ГВ

Джерело: GettyImages

Час летить невблаганно швидко, немовля перетворюється на тоддлера, потім школяра, тінейджера і перестає бути дитиною. Нам здається, що те, що відбувається з нами, зараз забути просто неможливо, але нашій пам’яті потрібні маленькі матеріальні підказки, здатні викликати не просто спогад і події, а всі неповторні емоції, які ми відчували. Тому варто зберегти маленькі маячки з кожного періоду життя вашої дитини.

Знімок та/або відео УЗД

Вагітність – проміжний період між вашим життям та вашим життям з дитиною. Коли ви з нею зустрінетесь, все стане інакше, але перші фото і відео малюка, поки він ще у вашому животі, це щось схоже на диво. І відчуття, які ви при цьому зазнаєте, неможливо порівняти ні з чим. Майже впевнені, що коли малюк підросте, вам захочеться знову побачити перші кадри з ним.

узд вагітність

Джерело: Fotolia

Бірочка з пологового будинку

Така, здавалося б, проста, навіть повсякденна річ як крихітний пластиковий браслет, на якому написані дата, час, вага та зростання новонародженого малюка, здатна викликати неймовірні емоції. І, до речі, коли дитина виросте, їй теж буде цікаво подивитись на власну бірочку.


Одяг та фото, зроблені під час виписки

Якщо ваша виписка відбулася з усіма атрибутами, є сенс зберегти їх. Або хоча б частину предметів, придбаних на виписку. Те саме стосується предметів, які одягають на дитину під час хрещення, якщо ви вирішили хрестити малюка. Ну, а  фото та відео — це універсальний і найдоступніший у наші дні спосіб зберегти спогади про події.

светлана тарабарова выписка из роддома

Джерело: Instagram@tarabarova

Першу улюблену іграшку

Іграшок у житті вашої дитини однозначно буде багато, навіть занадто багато. Вони будуть змінюватися відповідно до потреб і навичок малюка, але майже в кожному періоді буде одна, найулюбленіша. Коли інтерес до неї згасне, збережіть цю іграшку, щоб коли не будь разом з дитиною, згадати, як ви грали й любили одне одного.

перша іграшка дитини

Джерело: Shutterstock

Дитячі малюнки та вироби, зроблені своїми руками

Дитяча творчість прекрасна, щира та безпосередня. І нехай перші криві лінії мало нагадують малюнок, поступово на аркушах паперу почну з’являтися своєрідні образи, а ще написи, першим з яких, напевно, буде МАМА. Збережіть кілька малюнків з кожного періоду дитинства, при цьому обов’язково підпишіть, в якому віці творця був зроблений малюнок.

Дитячі малюнки

Джерело: instagram@anastasiya_patlasovaМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
ребенок
Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты