Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282302"]
Развитие

Захопливі мультсеріали, які здатні не лише підняти настрій, але й навчити нового

0
Анімаційні історії, які вам варто подивитися разом з дитиною. Будьмо чесними: мультики люблять переглядати не лише діти, але й д

Анімаційні історії, які вам варто подивитися разом з дитиною.

Захопливі мультсеріали

Джерело: freepik

Будьмо чесними: мультики люблять переглядати не лише діти, але й дорослі. Тож якщо ви гадаєте, який же анімований фільм подивитися разом зі своїм малюком – пропонуємо вам добірку корисних і цікавих мультсеріалів, що безсумнівно підіймуть ваш настрій.

Україна. Нескорені міста

Анімаційний проєкт розповідає про українські міста, які постраждали під час війни рф в Україні. Зокрема, у 5-хвилинних епізодах йдеться про історичні пам’ятки в контексті сучасної реальності, що створює паралель між минулим і сьогоденням. У першій частині кожного епізоду головні герої мандрують містами, допомагаючи малечі зануритись у захопливий світ української історії та відчути героїзм минулого. У другій частині, в легкій і доступній для дітей формі, уникаючи чутливих зображень, показано реалії заподіяної шкоди українським містам і культурним пам’яткам. Перший сезон мультсеріалу, в якому головні герої розповідали про незламні Київ, Одесу, Чернігів, Запоріжжя та Львів, доступний до перегляду на YouTube-каналі телеканалу ПЛЮСПЛЮС.

Не пропустіть телевізійну премʼєру другого сезону патріотичного мультсеріалу «Україна. Нескорені міста». Новий сезон познайомить дітлахів з такими містами, як Маріуполь, Луганськ, Херсон, Донецьк, а також Автономною Республікою Крим.


Другий сезон проєкту підготовлено в рамках «Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації», що впроваджується 1+1 медіа та Smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю редакції програми і не обов’язковою відображає позицію ЄС.

Україна. Нескорені міста

Волохатий блог

За сюжетом, головні герої проєкту Трикутя, Квадрик і Кружко знімають власний відеоблог і дізнаються захопливі й не дуже відомі факти про тварин. Проєкт у нестандартній і креативній формі демонструє маленьким глядачам та їхнім батькам, наскільки важливою є інформація про процеси, що відбуваються у природі, як розумно вона влаштована, і скільки добрих і здорових рис люди можуть запозичити у тварин.

Волохатий блог

Герої теж плачуть і Зустріч з героєм

Анімація створена на основі книжок, що порушують тему повномасштабної війни в Україні та ставлення дітей до того, що відбувається. Епізоди отримали назви «Герої теж плачуть» та «Зустріч з героєм». Це екранізація серії казок про лісових мишей, що тікають з власних домівок від лиха та шукають порятунку в чужих краях, що є алегорією. В основі лежать історії українських біженців, що змушені шукати притулку в інших країнах. Також в казках розкривається погляд на ситуацію з боку мешканців, що приймають біженців.

Щенячий патруль

У центрі сюжету серіалу — хлопчик, на ім’я Зік Райдер, який очолює загін із пошуково-рятувальних цуценят, які називають себе «Щенячим патрулем». Вони наглядають за прибережним містечком під назвою Бухта Пригод та прилеглими територіями. Кожен цуценя має певний набір навичок, заснований на професіях служб екстреної допомоги, таких як пожежний, поліціянт або пілот рятувального літака. Усі вони живуть у собачих будках, які можуть трансформуватися у спеціальні транспортні засоби для виконання їхніх місій.

Щенячий патруль

Елвін і бурундуки

Елвін, Теодор, а також Саймон це три маленьких та веселих бурундуки. При цьому вони, як завжди, потрапляють у найнеймовірніші ситуації, та прикладаючи максимум зусиль, завжди з легкістю з них вибираються. Тепер же вони стали трохи дорослішими, але так само вірять у свою відданість і дружбу, адже саме завдяки їй вони й справляються з усіма складними ситуаціями, які тільки зустрічаються їм на шляху. У них з’являються вороги, але навіть попри те, що ті докладають максимум зусиль для того, щоб посварити бурундуків, всі їхні спроби виявляються провальними.

Всі ці захопливі мультсеріали ви зможете подивитися на телеканалі ПЛЮСПЛЮС!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты