Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273585"]
Развитие

Фізичні експерименти вдома: новий навчальний додаток із доповненою реальністю

0
Тепер учні зможуть ставити експерименти з фізики в доповненій реальності в будь-яких умовах та локаціях! Віртуальна та доповне

Тепер учні зможуть ставити експерименти з фізики в доповненій реальності в будь-яких умовах та локаціях!

Фізичні експерименти

Віртуальна та доповнена реальність більше не новинка, а частина нашого життя. Ці технології допомагають нам у різних сферах: 

  • медицині (тренування перед складними операціями);
  • будівництві (візуалізація проєктів у 3D форматі, добір матеріалів тощо);
  • індустрії моди (створення непересічного дизайну);
  • дизайні інтер’єрів (розробка довершених дизайнів, реалізація складних ідей).

І, звісно, в освіті. Новітні технології дозволяють зробити навчання наочним та зрозумілим, а отже – цікавим за будь-яких умов. 


Особливо актуально це зараз, в умовах дистанційки, коли діти не мають можливості відвідувати школу та навчатися так само якісно, як і раніше. Зокрема постраждали природничі науки, вивчення яких неможливе без візуалізації.

Фізичні експерименти

Як провести фізичний дослід поза шкільною лабораторією? Хтось зі вчителів намагається пояснити «на пальцях», а хтось знаходить навчальні відео, але жоден із цих варіантів не замінить можливість провести дослід самостійно. А вона є.

Компанія Flexreality пропонує покращити та урізноманітнити освітній процес за допомогою сучасних технологій. Вона розробила та представила новий навчальний додаток із доповненою реальністю: AR_Book, який допоможе дітям проводити видовищні експерименти просто вдома. Цей додаток перетворює будь-який смартфон на 3D лабораторію.

Додаток має простий інтерфейс і буде цікавим як старшокласникам, так і наймолодшим школярам. Відчути себе науковцем може кожен! Перелік тем й експериментів повністю відповідає шкільній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України, та постійно вдосконалюється: наразі доступна лише фізика, але розробники активно працюють над наповненням застосунку. Вже скоро будуть додані експерименти з біології, хімії, астрономії, географії та математики. 

Доступ до застосунку на території України безкоштовний завдяки підтримці Бізнес Групи Крон та виробничого підприємства «Інегва». Інформаційний партнер – Освітній проєкт «На Урок», який уже понад 4 роки працює для освітян України: організовує підвищення кваліфікації, надає інструменти для створення онлайн-тестів, інформує про важливі події та новітні методи роботи, проводить цікаві конкурси та олімпіади для дітей. А зараз Освітній проєкт «На Урок» робить усе для того, аби всі школярі могли долучитися до навчання навіть в умовах воєнного стану, організувавши для дітей «Уроки підтримки».

Додаток AR_Book доступний для скачування в Google Play та App Store, тож не варто зволікати: завантажуйте та переходьте до експериментів. Продовжуйте навчатися, адже Україні потрібні розумні діти!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты