Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278174"]
3-7

6 ідей для подарунка під подушку від Зубної феї

0
Випадання молочних зубів може супроводжуватися неприємними відчуттями і навіть спричиняти стрес у дитини. Щоб допомогти малюкові

Випадання молочних зубів може супроводжуватися неприємними відчуттями і навіть спричиняти стрес у дитини. Щоб допомогти малюкові впоратися зі змінами, рекомендуємо розповісти про чарівну традицію віддавати молочні зубки феї. 

зуби, хлопчик 6 ідей для подарунка під подушку від зубної феї

Джерело: Freepik

ЧИМ КОРИСНА ТРАДИЦІЯ ВІДДАВАТИ МОЛОЧНІ ЗУБКИ ЧАРІВНІЙ ФЕЇ

Просто викидати молочний зубик, що випав, вважається неправильним, адже дитина сприймає його як частину себе. Прикмети свідчать, що дбайливе відношення до молочних зубів забезпечує власнику здоров’я та добробут. Плюс дитина отримує компенсацію за біль та клопіт через втрату зуба.

Майже 150 років у світі витає легенда про фею, яка обмінює молочні зубки на невелику суму грошей чи подарунки. Нібито вона створює з них білий палац, в якому білі зубки під впливом сонячних променів утворюють мерехтливе світло.

Створив казку про зубну фею та мишеня Мерессе іспанський письменник Луїс Колома, щоб заспокоїти 8-річного іспанського короля Альфонсо XIII, який уперше втратив молочний зуб. З того часу Зубна фея стала популярним персонажем серед дітей та чарівним помічником для батьків.

Віра в дива дуже важлива для дітей, адже вона допомагає справлятися з труднощами, надає почуття захищеності та впевненості.


ЯК ВІДПРАВИТИ МОЛОЧНИЙ ЗУБИК ФЕЇ?

Дитина має дочекатися вечора і покласти зуб під подушку. Також не зайвим буде вимовити заклинання:

«Мишка, мишка, віднеси мій молочний зуб феї, а мені принеси новий — кістяний і міцний».

Після цього дитина лягає спати. На ранок під подушкою замість зубика на нього чекатиме невеликий презент від зубної феї, у ролі якої, як показує практика, найчастіше виступають мама та тато.

Зубна фея традиція 6 ідей для подарунка під подушку від зубної феї

Джерело: Freepik

ІДЕЇ ​​ПОДАРУНКІВ ПІД ПОДУШКУ ВІД ЗУБНОЇ ФЕЇ

Пропонуємо варіанти корисних і приємних презентів, які можна покласти дитині під подушку замість молочного зуба, що випав.

  1. Гроші. Дуже часто під подушку кладуть невелику суму. Дитина зможе витратити їх на свої потреби або покласти у скарбничку.
  2. Дитяча книга про здоров’я зубів. Пізнавальна книга про здоров’я зубів та важливість правильного догляду стане чудовим подарунком.
  3. Лист від феї. Разом з подарунком можна прикласти листа, в якому фея розповідає про те, як важливо доглядати за зубками та порожниною рота, а також дає рекомендації щодо правильного догляду.
  4. Прикольна зубна щітка та паста. Набір для чищення зубів — ще один чудовий подарунок для дитини, у якої утворюються корінні зубки. Дуже важливо з раннього віку привчити дитину займатися гігієною ротової порожнини.
  5. Іграшка. Якщо дитина давно просить якусь іграшку або гру і у вас є можливість її придбати, то поява Зубної феї – чудова нагода зробити довгоочікуваний сюрприз. Тільки поясніть дитині, що подібні подарунки вона може знаходити не завжди, щоб наступного разу вона не засмучувалася.
  6. Корисні продукти для зубів. Покладіть горіхи, моркву або яблучко. Ці продукти зміцнюють здоров’я зубів. А ось солодощі — не найкраще рішення, адже часто провокують карієс.

Зубна фея — чудовий спосіб привчити дитину слідкувати за гігієною ротової порожнини з раннього віку. Тоді і зубки будуть здоровими, і дитина буде щасливою.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты