Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="222042"]
Воспитание

7 речей, які не можна робити при дитині

0
Казати одне, а робити інше властиво всім. Але з тих пір, як у вас з'явилася дитина, ваш обов'язок виховувати не тільки її, а й себе. Чог�

Казати одне, а робити інше властиво всім. Але з тих пір, як у вас з’явилася дитина, ваш обов’язок виховувати не тільки її, а й себе. Чого любляча матуся ніколи не дозволить собі при дитині?

 7 речей, які не можна робити при дитині

Джерело: GettyImages

Мама з дитиною — це одне ціле. Все, що відбувається з нею, відбувається і з малюком. І поведінка матері, і її спосіб життя абсолютно точно копіює маленька людина. Ви хочете, щоб ваша дочка або син виросли самодостатніми повноцінними людьми? Чого ж ні в якому разі не варто робити батькам, щоб не нашкодити своїм дітям? Як бути хорошою матір’ю?

Нехтувати правилами безпеки

Все, чому ви навчаєте дитину щодо правил безпеки, потрібно виконувати і самим. Не переходити дорогу на червоне світло, вимикати світло, правильно поводитися з електроприладами. Адже дитина бере приклад з батьків, і в дитинстві вона навчається тому, що залишиться з нею на все життя.

7 речей, які не можна робити при дитині

Джерело: Shutterstock

Брехати

Що часто матері кажуть своїм дітям? «Говори мені правду, не бреши!» Але якщо мама вимагає від інших бути правдивими і чесними, тим більше вчить цьому власну дитину, буде дивно і нещиро, якщо сама вона частенько прибріхує. Давайте будемо щирими і чесними насамперед самі з собою. Якщо ми вчимо дітей одному, а самі живемо по-іншому, дитина точно розпізнає фальш і перестане нам довіряти.


Постійно знаходитися у соцмережах

Без сучасних гаджетів уявити цей світ вже не можна. Комфорт, який прийшов разом з ними, важко переоцінити. Однак у цих чудес техніки є і зворотна сторона — можливість з блискавичною швидкістю поглинати наш час і енергію. А діти вже з пелюшок запросто розбираються з будь-якою технікою. Так що є великий ризик, що їх життя буде протікати у віртуальній реальності. Якщо ми все ж хочемо, щоб вони менше проводили час у комп’ютерів, варто подати їм приклад. Обмежте і своє спілкування в соцмережах, рідше вмикайте телевізор — більше разом гуляйте або влаштовуйте сімейні читання книг.

7 речей, які не можна робити при дитині

Джерело: Shutterstock

Палити

Дитина вбирає поведінку батьків як губка. Так що ваші нотації про шкоду алкоголю і куріння будуть просто порожнім звуком, якщо ви самі усім цим зловживаєте. Правда, часто батьки приховують від дитини правду, а самі потайки курять. Не варто сподіватися, що якщо дитина не бачить, як ви курите, то повірить вашим гаслам про здоровий спосіб життя. Адже слова — це енергія. І достовірність слів завжди чути з енергетичного наповнення. Так що дітей не обдуриш.

Використовувати нецензурну лексику

Діти чудово копіюють все, що мама говорить або робить. Досить один раз вимовити при дитині погане словце, як воно неодмінно відкладеться в його підсвідомості. І тоді вже не ховайте очі, коли дитина вимовить його при не цілком слушній нагоді. Це може бути ваших рук справа.

7 речей, які не можна робити при дитині

Джерело: Shutterstock

Сваритися з чоловіком при дитині

Сваритися з чоловіком і з’ясовувати відносини в принципі можна, і без цього ніяк. Але ніколи не варто робити цього при дитині. Діти не тільки вберуть модель поведінки з протилежною статтю, а й злякаються за себе. Адже для дітей батьки — це їхня безпека. І розлади спричиняють в дитячій психіці переляк і руйнування її безпеки, а значить, життєвої стійкості.

Критикувати важливих для дитини людей

Якщо з нами знаходиться поруч дитина, варто стежити, як ми говоримо і про що ми говоримо. Діти все чують. І не тільки слова, але і інтонацію. Дитина дорослим довіряє, у неї ще немає критичного центру. І якщо вона почує щось погане про тата, бабусю або вчительку, то ви порушите її систему довіри і безпеки. Тим більше якщо вона цих людей любить.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты