Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274295"]
Воспитание

7 «гріхів», за які не має бути соромно мамам

0
Сучасні мами, попри всі складнощі, прагнуть бути ідеальними. Часто мами звинувачують себе за те, що роблять щось недостатньо до�

Сучасні мами, попри всі складнощі, прагнуть бути ідеальними.

воспитание ребенка

Джерело: Unsplash

Часто мами звинувачують себе за те, що роблять щось недостатньо добре, або приділяють дітям недостатньо часу та уваги.

Але є «гріхи», за які мами мають себе пробачити. Про них ми розповідаємо у цьому матеріалі.

Відсутність щоденних розвиваючих ігор

У кожної мами буває таке, коли ввечері охоплює втома, а діти ставлять безліч питань, на які вже просто немає сил шукати відповіді в голові або в інтернеті. Якщо ви поясните дитині, що стомилися і хочете відпочити, то вас зрозуміють. Діти впевнені, що мамі необхідно підзарядитися і завтра вони неодмінно отримають відповідь.


Спокійні вихідні вдома, замість активного проведення часу

Насправді діти найбільше полюбляють «ліниві» вихідні, коли можна довго лежати в ліжку, їсти все, що захочеться, дивитися фільми або мультики і грати в настільні ігри.

Прання однієї й тієї ж білизни тричі

Іноді мами потрапляють у ситуацію, коли вранці все випрали, але ненароком забули розвісити білизну. Тоді доводиться включати сильніший режим, додавати більше порошку і кондиціонеру та запускати ще одне прання, виявивши білизну вранці в машинці.

Брудні зуби на ніч

Не варто турбуватися, якщо ви іноді забуваєте контролювати чистку зубів у дитини перед сном. Це, звичайно, не добре, але не смертельно. Головне, пам’ятати мити зуби хоча б вранці, щоб уникнути карієса. Крім того, про корисні звички дитини треба дбати змалечку.

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Стригти нігті в останній момент

Це нормально, якщо ви не помітили, як у дитини швидко відросли нігті, і потім в останню хвилину вирішуєте цю проблему.

Замість повноцінного обіду бутерброд і фрукти

Існує думка, що обід обов’язково має складатися з супу і другого (гарнір з м’ясом або рибою). Але це не є універсально. По-перше, більшість дітей просто не їстимуть дві страви. По-друге, зазвичай, їх важко змусити з’їсти навіть повноцінний сніданок (особливо влітку у спеку), і змушувати їсти борщ в такі дні є недоречно.

День без вечірньої ванни

Трапляються ситуації, коли ви з дитиною повертаєтесь пізно додому і маля засинає. Немає нічого страшного у відсутності одного прийняття душу в тиждень.

Наостанок варто наголосити, що мами – не роботи. Мами також втомлюються і кожного дня боряться із повсякденними проблемами, хоч іноді і здаються, але це абсолютно нормально.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты