Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277536"]
Новости

Акторка Дар’я Рибак уперше показала сина та назвала його ім’я

0
Дар’я Рибак, яка місяць тому народила первістка, офіційно представила свого малюка підписникам у Instagram. Зірка серіалів "Папік" та "10

Дар’я Рибак, яка місяць тому народила первістка, офіційно представила свого малюка підписникам у Instagram. Зірка серіалів «Папік» та «100 тисяч хвилин разом» вперше показала личко сина та повідомила ім’я, яке вони з коханим для нього обрали.

Дар'я Рибак

Джерело: instagram@dashiki_rybak

Дар’я Рибак не стала довго приховувати обличчя свого синочка. На честь першого місяця життя акторка влаштувала першу фотосесію малюка. Саме ці рідкісні світлини зіркова матуся опублікувала в своєму блозі.

Джерело: instagram@dashiki_rybak

«Тео — наша безкінечна любов», — написала Даша під фото.

Джерело: instagram@dashiki_rybak

У коментарях прихильники побажали Тео щастя та здоров’я, а також відзначили, що малюк схожий на знамениту матусю.


«Бережи, Боже, маленького Тео», «Нехай росте здоровий батькам на радість», «Янголятко чарівне. Нехай буде здоровим і щасливим», «На вас схожий», — написали в повідомленнях під постом підписники та друзі.

Нагадаємо, що 21 січня цього року 33-річна українська зірка кіно та телебачення Дар’я Рибак уперше стала мамою. На своїй сторінці в  Instagram зірка «Папіка» опублікувала фото, де можна побачити маленькі ніжки новонародженої дитини. Пологи акторки минули у Румунії, раніше вона розсекретила їхню вартість.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты