Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274844"]
Новости

68 новонароджених отримали це ім’я. Як тепер українські батьки називають дітей

0
В Міністерстві юстиції назвали одне з найпопулярніших імен серед батьків. На використання цього імені українців надихнула перемо�

В Міністерстві юстиції назвали одне з найпопулярніших імен серед батьків. На використання цього імені українців надихнула перемога гурту Kalush на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2022».

У Мін'юсті назвали нове популярне українське ім'я

Джерело: Freepik

Поки весь світ наспівує рядки композиції «Стефанія» гурту Kalush, українські батьки називають так своїх новонароджених діток. З моменту перемоги України на «Євробаченні» вже 68 діток отримали ім’я Стефанія. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

«Поки весь світ наспівує рядки гурту Kalush про маму Стефанію, яка перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення-2022», українці все частіше називають своїх діточок цим ім’ям», – зазначили у відомстві.


Як відомо переможна пісня Kalush Orchestra присвячена мамі соліста гурту Олега Псюка.

«Стефанія – так звати мою маму. Цю пісню присвятив їй, і цю пісню ми представлятимемо на «Євробаченні». Це щирий та душевний трек, у якому є український етнокод. Європа дуже кайфує від цього стилю», – так про композицію розповідав музикант у лютому під час Нацвідбору.

Однак війна в Україні подарувала рядкам новий сенс. Тепер у багатьох українців пісня асоціюється з рідною землею, домом та сім’єю.

«Люди стали сприймати її як пісню про всіх українських матерів, у той час, коли багато українців думали про своїх матерів або сумували за ними. Я думаю, що саме так ця пісня увійшла до серця багатьох», – поділився Псюк в інтерв’ю Rolling Stone.

Нагадаємо, що в Україні також стали популярними іменами на честь назви американського протитанкового ракетного комплексу Javelin, який наші військові використовують для боротьби з російськими загарбниками.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты