Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260676"]
Здоровье семьи

5 симптомів, що вказують на дефіцит омега-3

0
Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів і мікроелементів. Омега-3 - незамінна жирна кислота, яка

Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів і мікроелементів.

сім'я

Джерело: Freepik

Омега-3 — незамінна жирна кислота, яка безпосередньо впливає на функціонування всього нашого організму.

Вченими доведено, що жирні кислоти омега-3 сприяють активності мозку, стимулюють пам’ять, покращують стан шкіри, волосся і нігтів, а також підтримують роботу серця й очей. Однак як визначити, чи достатньо цих жирних кислот наш організм отримує щодня?

Існує ряд симптомів, які повинні насторожити, адже вони можуть сигналізувати про гострий дефіцит омега-3. Про них читайте в нашому матеріалі!


Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

дефицит омега-3

Джерело: Freepik

1. Складнощі з концентрацією уваги

Якщо останнім часом ви стали помічати, що вам вкрай складно зосередитися на найпростішому і звичному завданні — то це привід насторожитися. Цілком ймовірно, що вашому організму не вистачає омега-3! Відновлення дефіциту цих незамінних для організму жирних кислот допоможе поліпшити концентрацію уваги й працездатність.

2. Хронічна втома

Хронічна втома і відчуття, що ні на що немає сил — також є одним з головних симптомів дефіциту омега-3 жирних кислот. Медики наголошують на тому, що відчуття втоми й безсилля можуть бути симптомами різних захворювань, однак досить часто ці стани пояснюються саме нестачею омега-3.

дефицит омега-3

Джерело: Freepik

3. Сухість шкіри

Ні для кого не секрет, що жирні кислоти омега-3 сприяють зволоженню і живленню шкіри, допомагаючи їй залишатися еластичною і насиченою. Чим більше омега-3 ви споживаєте, тим швидше й ефективніше ваша шкіра позбавляється від токсинів і насичується поживними речовинами. Саме тому суха зневоднена шкіра, яка різко втратила свою привабливість, може свідчити про брак омега-3.

4. Проблеми з волоссям

Випадання волосся, тьмяність кольору, ламкість і інші проблеми з волоссям можуть бути пов’язані з тим, що вам не вистачає омега-3 жирних кислот. Заповнивши їх дефіцит, вдасться повернути красу ваших локонів, а також усунути інтенсивне випадання волосся.

дефицит омега-3

Джерело: Freepik

5. Безсоння та інші проблеми зі сном

В ході досліджень вчені з’ясували, що дефіцит омега-3 призводить до нетривалого сну, безсоння та навіть апное. В свою чергу, відновлення нестачі омега-3 покращує сон і допомагає висипатися краще.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты