Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270941"]
Досуг

Скільки вихідних буде на Різдво та Новий Рік 2021-2022

0
Вже за місяць ми зустрінемо 2022 рік. Чим нас вразить та порадує рік хижого та небезпечного Тигра - залежатиме від нас. А от що точно вж

Вже за місяць ми зустрінемо 2022 рік. Чим нас вразить та порадує рік хижого та небезпечного Тигра — залежатиме від нас. А от що точно вже відомо, що на нас чекають вільні від роботи дні. Скільки ж ми відпочиватимемо на Різдво та Новий Рік?

Вихідні на Різдво та Новий Рік 2022

Freepik

Скільки вихідних днів буде на Різдво та Новий Рік 2021-2022 — це питання постає чи не у кожного перед зимовими святами. Ми вирішили детально розповісти про святкові дні та перенесенні вихідні. Коли ми працюємо, а коли відпочиваємо цьогоріч?

У грудні та січні буде одразу кілька довгих вихідних, хоча деякі з відпрацюванням. Зате можна сміливо планувати святкові канікули. Наприклад, відправитися на відпочинок за місто або за кордон. Тільки враховуйте всі правила подорожування в період пандемії. Так, ми будемо відпочивати тричі — на Різдво (25 грудня та 7 січня) і Новий Рік (1 січня).

Скільки святкових вихідних буде у грудні

Оскільки католицьке Різдво припадає на суботу 25 грудня, то вихідний переноситься на наступний робочий день. Виходить, що ми відпочиватимемо три дні поспіль — з 25 по 27 грудня.


Новорічні вихідні теж будуть подовжені. Так як 1 січня випадає на суботу, неробочий день знову перенесуть на понеділок. Саме тому нас чекатиме триденний відпочинок — з 1 по 3 січня.

Скільки святкових вихідних буде у січні

Традиційно православні християни відзначають 7 січня Різдво Христове. У 2022 році день святкування випадає на п’ятницю, тому вихідний цього разу не переноситься. Українці святкуватимуть Різдво з 7 по 9 січня. Виходить, що в перший тиждень січня ми попрацюємо всього три дня і знову відпочиватимемо.

Також нагадаємо, що передсвяткові робочі дні будуть скорочені на одну годину. Серед таких 24 грудня і 31 грудня. Постарайтеся закінчити роботу раніше, аби спокійно підготуватися до свят. Різдво та Новий Рік — саме ті події, які варто відзначати у сімейному колі.

А ви вже плануєте свята?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты