Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274105"]
Досуг

П’ятниця 13: що можна і що заборонено робити в цей день

0
П'ятниця 13. З цим днем ​​традиційно пов'язується безліч «жахів» і зазвичай навіть ті люди, які більше звикли довіряти науці, ніж за�

П’ятниця 13. З цим днем ​​традиційно пов’язується безліч «жахів» і зазвичай навіть ті люди, які більше звикли довіряти науці, ніж забобонам, до цього дня ставляться по-особливому. І не дарма!

П'ятниця 13

Джерело: pixabay.com

У жахи п’ятниці 13 можна, звісно, ​​не вірити. Але в історії людства безліч трагедій, що сталися 13 числа. Назвемо кілька із сучасної вже історії.

 • У п’ятницю 13 листопада 1970 року загинуло 300 тисяч жителів міста Читтагонг (Бангладеш). Винуватцем їхньої смерті став ураган. Він же викликав жахливу повінь, яка забрала життя у ще одного мільйона людей.
 • 13 жовтня 1972 року в Андах зазнав катастрофи літак FH-227. Цей випадок досі широко обговорюється в ЗМІ головним чином через те, що люди, які вижили в катастрофі, боролися за своє життя в снігових пустелях 72 дні. І їли при цьому своїх загиблих у катастрофі супутників.

  П'ятниця 13

  Джерело: pixabay.com

 • У п’ятницю 13 січня 1989 року вся Велика Британія була охоплена панікою — англійські комп’ютерні мережі вразив вірус «П’ятниця, 13-те». Він за лічені хвилини знищував програмні файли, погрожуючи при цьому роботі сотень підприємств, серед яких були й дуже небезпечні через свої технології. На щастя, обійшлося без глобальних техногенних та екологічних катастроф.
 • 13 січня 2012 року сталася аварія лайнера «Costa Concordia». На його борту перебувало 4200 пасажирів та членів екіпажу. Катастрофа сталася неподалік берега, тому жертвами катастрофи стали «лише» 32 людини. Єдиним винуватцем трагедії було визнано капітана судна – він вирішив «відвідати» свого старого приятеля і змінив курс корабля на кілька миль. Судно налетіло на рифи, добре відомі. Сигнал лиха був поданий лише через годину після аварії. Капітан був засуджений на 16 років за недбалість у роботі та за те, що залишив судно до того, як з нього було евакуйовано всіх пасажирів. Судно ж стало місцевою туристичною пам’яткою. На його підняття було витрачено понад 200 млн доларів.

П'ятниця 13

Переконливі факти? Про всяк випадок повідомляємо, що панічний страх перед п’ятницею 13 – це хвороба параскаведікатріафобія. Подумайте, чи варто доводити себе до проблеми з такою невимовною назвою.


А ми розповімо про те, що, згідно з народною мудрістю (або забобонами – називайте як вам зручніше) можна і що заборонено робити в п’ятницю 13.

 • У п’ятницю 13 варто утриматися від початку подорожей. Пробиті колеса у машин, ламання та інші прикрощі, кажуть, гарантовані.
 • Рідкісний лікар погодиться робити планову операцію в п’ятницю 13. Лікарі, попри їх близькість до науки, дуже забобонні люди. Тому планові операції цього дня вони здебільшого не проводять. Втім, цього дня їм зазвичай вистачає позапланових.
 • Не варто також у п’ятницю 13 відвідувати перукарів та стоматологів: один незграбний рух («біса під руку штовхнув») і настрій зіпсований надовго.
 • У п’ятницю 13-го не призначайте перше побачення – враження від нього може бути дуже спотвореним. Нерівна година – упустити свою долю чи навпаки, дозволити увійти у своє життя зовсім чужій людині.
 • У п’ятницю 13 уникайте великих покупок: ризик, що покупка зламається, загубиться або взагалі виявиться зовсім непотрібною, дуже великий.
 • Не чортихайтеся в п’ятницю 13-го: чорт і так завжди виявляється поруч, коли ви вимовляєте його ім’я, а в п’ятницю 13-го у нього особливо «завзятий» настрій. Не давайте йому шансів!
 • Ідучи з роботи у п’ятницю 13-го, не озирайтесь, інакше неприємності по роботі вам забезпечені.

Ось і все, мабуть, якщо не рахувати зовсім забобонних заборон на вмивання і розчісування. А наша порада така: увімкніть сьогодні своє почуття гумору на повну потужність і перед вашою позитивною психічною енергією п’ятниці 13-го не встояти!
Хорошого всім дня та вечора!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Метки:
п'ятниця 13
Понравилась статья? Оцените:
12345 (3 оценок, среднее: 3,33 из 5)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты