Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276122"]
Мама

Коли в Україні переходять на зимовий час, куди переводити стрілки

Old date:
Current date: 2022.11.29
New date: 2022.10.26
0
В Україні все ще переводять годинник двічі на рік, і на цьому тижні ми почнемо жити за зимовим часом. Змінюються влада, системи,

В Україні все ще переводять годинник двічі на рік, і на цьому тижні ми почнемо жити за зимовим часом.

Коли в Україні переходять на зимовий ча

Джерело: pixabay.com

Змінюються влада, системи, підходи, а переведення годинника залишається, хоча, як доведено часом, сенсу ніякого не має. Отже, коли ми переходимо на зимовий час та в який бік переводити стрілки?

Переведення годинників відбувається в останню неділю жовтня, і в 2022 році це буде четверта година ночі 30 жовтня. Тобто, переводити стрілки годинника на годину назад потрібно вночі, з 29 на 30 жовтня.

Нам пощастило, що багато сучасних гаджетів самі автоматично переводять час у потрібний бік, і нам не потрібно контролювати цей процес.


Коли в Україні переходять на зимовий ча

Джерело: [email protected]

Переведення на зимовий та літній час було запроваджено в нашій країні постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року для того, щоб економити електроенергію у світлий час доби. Проте, як показала багаторічна практика, економія виявилася не суттєвою, лише 1-3%. Тому багато країн відмовилися від сезонного переведення часу. Була така спроба і в нашій країні – у вересні 2011 року Верховна Рада України скасувала переведення годинника на зимовий час, залишивши літній час постійним. Щоправда, вже у жовтні того ж 2011 року від цього рішення відмовилися.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты