Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276269"]
Дом

Чорна п’ятниця: що придбати для смарт-будинку

0
З 21-28 листопада Чорна п'ятниця 2022 року — вдалий період, щоб купити в оселю розумні гаджети. У Black Friday ціни падають, є шанс придбати кр

З 21-28 листопада Чорна п’ятниця 2022 року — вдалий період, щоб купити в оселю розумні гаджети. У Black Friday ціни падають, є шанс придбати круту техніку за зниженим прайсом. Пристрої для смарт-будинку — must have для комфортного життя. Ми розповімо, на які товари варто звернути увагу.

Безпека: що можна придбати зі знижками

Smart House — це будинок з підвищеною безпекою. У день грандіозного розпродажу можна придбати:

  • системи відеонагляду — захист від зловмисників;
  • ідентифікатори газу — актуально, якщо в будинку кухонна техніка працює на природному джерелі енергії;
  • датчики протипожежної безпеки — у разі виникнення диму спрацює сирена;
  • сканери відбитків пальців — технологічна альтернатива звичайним замкам, біометричні дані неможливо підробити.

Датчики протипожежної безпеки можуть лише сповіщати про вогонь, дим або активувати систему гасіння. У другому випадку зі спеціальних пристроїв ллється вода на джерело займання.


Повітря: час подбати про комфортний мікроклімат

Від атмосфери залежить самопочуття мешканців. Спеціальні пристрої здатні «налаштувати» повітря. У Чорну п’ятницю радимо звернути увагу на таку техніку:

  1. Очищувачі. Повітря з кімнати проходить через фільтр. У приміщення повертаються чисті потоки без пилу та мікрочастинок. Такі пристрої актуальні для людей з алергією.
  2. Осушувачі. У ванних кімнатах, квартирах, що розташовані над підвалами, зазвичай підвищена вологість. Це сприятливе середовище для розвитку плісняви та утворення неприємного запаху. Осушувачі знижують рівень вологи в атмосфері, завдяки цьому грибок регресує.
  3. Зволожувачі. Сухе повітря — причина головного болю, поганого самопочуття. Зволожувачі нормалізують мікроклімат, насичуючи атмосферу молекулами води.

У Чорну п’ятницю можна подивитися пристрої «2 в 1». У тренді очищувачі з функцією зволоження. Зверніть увагу на моделі, в які можна додавати ефірні олії. Це дозволить збагатити атмосферу приємним ароматом.

Роботи-пилососи: витрачайте вільний час на себе

Прибирання віднімає багато часу та сил. Роботи-пилососи самостійно очистять підлогу від сухого бруду, а топові моделі ще й помиють її. Пристрої стильно виглядають, прості у керуванні. Користувачу необхідно задати маршрут пилососа. Можна налаштувати час прибирання та його регулярність.

Роботи-пилососи підходять для очищення паркету, ламінату, килимів та плитки. Якщо у мийну модель додати дезинфікуючий засіб, можна позбавитися бруду та мікробів. Така техніка — те, що треба для розумного будинку. У звичайний день вона вартує дорого, але у Чорну п’ятницю можна знайти зі знижками.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты