Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274857"]
Мама

День літнього сонцестояння: що можна, а що заборонено робити

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2022.06.17
0
У 2022 році день літнього сонцестояння випадає на 21 червня. Це найдовший день на рік, і найкоротша ніч, а слов'яни-язичники вважали йог

У 2022 році день літнього сонцестояння випадає на 21 червня. Це найдовший день на рік, і найкоротша ніч, а слов’яни-язичники вважали його містичним і проводили особливі обряди, і вірили у прикмети.

День літнього сонцестояння

Джерело: instagram @inna_korotenko

За даними астрономічних обсерваторій, день літнього сонцестояння у 2022 році розпочнеться у вівторок, 21 червня о 18:54. Триватиме найдовший день року 17 годин і 33 хвилини, а вже з 22 червня його тривалість почне поступово зменшуватися.

ЩО МОЖНА РОБИТИ У ДЕНЬ ЛІТНЬОГО СОНЦЕСТОЯННЯ

  • Насамперед, можна і треба порадіти літу, якого ми так довго чекали й згадати, що попереду ще цілих 2 місяці теплих днів. Нехай навіть вони будуть трохи коротшими.
  • Астрологи пропонують у день літнього сонцестояння відмовитися від будь-якого негативу і постаратися хоча б на день взагалі не думати про погане – для цього ще буде достатньо інших днів.
  • Рекомендують зробити ранкову зарядку, а ще краще – комплекс вправ вітання Сонця з йоги. Знайти його в інтернеті не проблема.
День літнього сонцестояння

Джерело: instagram @irinaborodko

  • Астрологи вважають, що день літнього сонцестояння та ще 3 дні після нього – найкращий час для складання планів на майбутнє, як мінімум – на наступний рік, аж до червня 23 року.
  • Наші пращури вважали, що в день літнього сонцестояння відкриваються двері між світами, а у нас з’являється шанс почути, про що говорять рослини та тварини. Чи це так, сказати складно, але сходити на природу, до лісу, до води в цей день варто, якщо це безпечні місця.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В ДЕНЬ ЛІТНЬОГО СОНЦЕСТОЯННЯ

  • Не варто сумувати й згадувати про сумне.
  • Вважається, що в день літнього сонцестояння погано перебувати на самоті, тому шукайте компанію, а краще проведіть час із сім’єю, ящо це можливо.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты