Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="249850"]
Мама

День Конституції 2024 в Україні — дата, привітання і листівки

0
День Конституції України щороку відзначається 28 червня. Цього дня 28 років тому наша країна отримала свій найважливіший і головний

День Конституції України щороку відзначається 28 червня. Цього дня 28 років тому наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію! Привітання та листівки з Днем Конституції, традиції та історія — все у цій статті.

З Днем Конституції

День Конституції України — це державне свято, історія якого почалася з 1996 року після довгих обговорень і дебатів. У ніч на 28 червня 1996 року парламент прийняв Конституцію незалежної України. При цьому наша країна стала останньою з пострадянських країн, хто прийняв цей основний закон.

Конституція є базою української держави, його міцним фундаментом для побудови спільноти і визначення основних векторів розвитку. У Конституції прописано, що країна існує для людей, але не навпаки.


Історія прийняття Конституції України, традиції, привітання та листівки — в нашому матеріалі.

Історія прийняття Конституції України

Історія прийняття Конституції України

Джерело: Pixabay

Депутати протягом довгого часу вели обговорення, дебатували і уточнювали з президентом затвердження головного закону держави для того, щоб підкреслити власну незалежність, прийняти символіку країни і вирішити суперечливі питання про власність, державну мову, розписати ключові принципи розподілу влади в Україні.

У 1996 році була створена спеціальна парламентська комісія під керівництвом депутата Михайла Сироти, який вважається одним з «батьків» Конституції. 27 червня почався розгляд документа у Верховній Раді. На засіданні парламенту особисто був присутній і контролював процес Леонід Кучма. В ту ніч дискусія депутатів з приводу проекту тривала протягом 23 годин з 27 по 28 червня.

Спікер Ради Олександр Мороз турбувався, що більше не зможе зібрати депутатів. Тож, 27 червня він зібрав парламентарій і заявив, що працювати будуть до тих пір, поки не буде прийнята Конституція. Тоді депутати врахували всі зауваження президента України Леоніда Кучми, підтримали всі суперечливі статті проекту: про державні символи нашої країни, про державну українську мову, про право приватної власності.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. А вже 28 червня о 9:20 відбулося голосування народних депутатів України за прийняття Конституції. За те, щоб прийняти Конституцію України проголосували 315 депутатів; 36 — проти, 12 утрималися, 30 не голосували.

Парламентарій урочисто вніс до зали синьо-жовтий державний прапор. Після прийняття закону також в українському парламенті вперше пролунали слова національного гімну!

Традиції на День Конституції

Традиції на День Конституції

Джерело: Pixabay

Для безлічі українців 28 червня — свято, яке цікаве як літній вихідний день. А також з кожним роком до річниці святкування Конституції України додають багато просвітницьких заходів, виставок і зборів.

Уряд і активісти прагнуть пояснити населенню значення і важливість Конституції для держави і городян, оскільки саме цей закон закріплює незалежність і територіальну цілісність нашої країни, гарантує права і свободу людини.

Примітно, що День Конституції — це єдиний державний вихідний, згадка про який є в самому тексті Основного закону:

«Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України».

По всіх містах України проходять святкові патріотичні заходи, урочисті концерти, фестивалі, вулиці прикрашають прапорами і плакатами. Лунають урочисті промови, привітання перших осіб держави та членів інших країн.

Громадян дивують святковими концертами, і, звичайно ж, це свято не може бути без салюту!

День Конституції привітання

Джерело: Pixabay

Привітання з Днем Конституції України

Дивіться найкрасивіші листівки і поздоровлення з національним святом! Жовто-синя листівка до Дня Конституції порадує маму з татом, близьких друзів, а особливо далеких родичів, які вже довгий час живуть закордоном. Є  у вас такі? Тільки уявіть собі, як рідні зрадіють, отримавши від вас вісточку з рідного краю, за яким вони так скучили. А якщо присвятити привітання з Днем Конституції бабусі чи дідусю, безумовно, отримаєте у відповідь радість, адже вони будуть пишатися своїм патріотичним вихованцем або вихованкою!

Вибирайте привітання та листівки, які вам до душі і потіште рідних та близьких!

***

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом вас, дорогі друзі!

***

Той, хто не розуміє, скаже: «Що тут відзначати? Офіційне свято!». Насправді Конституція — паспорт країни. Тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон. Закон дає нам можливість щасливо жити в нашій улюбленій Україні. З Днем Конституції!

***

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

***
Вітаю з загальнодержавним святом – 28 червня — Днем Конституції України!

Від щирого серця зичу міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої держави. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства. Слава Україні!

***

Щиро та від усієї душі вітаю з Днем Конституції України! Бажаю насолоджуватись кожним днем в найпрекраснішій та найквітучішій країні – Україні! Щастя кожному твоєму близькому! Зі святом!

***

28 червня – День Конституції України! Вітаю з цим світлим та радісним днем, бажаю щоб кожен день Україна для тебе розкривалась з нової сторони, грала всіма барвами та кожного дня була святом!

***

З Днем Конституції, люба подруго! Від усього серця бажаю щастя, добробуту та миру кожного дня! Слава Україні!

Листівки з Днем Конституції України

Привітання з Днем Конституції

Листівки з Днем Конституції

Листівки до Дня Конституції

Вітаю з Днем Конституції

День Конституції вітання

Свято День Конституції

Джерело: журнал «Ліза»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты