Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="240124"]
Материалы на украинском языке

Життя без алергії: як убезпечити себе та рідних

0
На початку березня у Києві відбулася виставка «Життя без алергії», де серед головних учасників виступила компанія Санофі в Україн�

На початку березня у Києві відбулася виставка «Життя без алергії», де серед головних учасників виступила компанія Санофі в Україні. Захід став однією з найбільших подій в Україні на тему рішень від алергії, майданчиком для отримання інформації про нові методи лікування, гіпоалергенні харчові продукти та товари широкого вжитку.

алергія, лікування від алергії, сезонна алергія, як убезпечити себе від алергії

Джерело: pinterest

У межах події відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання алергології» за участі українських та міжнародних експертів, на якій лікарі обговорили сучасні підходи до діагностики та способи поліпшення якості життя пацієнтів з алергією.

На виставці відвідувачі змогли на собі відчути симптоми алергічного риніту. З цією метою на стенді компанії була використана технологія віртуальної реальності, за допомогою якої гості могли побачити світ очима людини з алергією та без неї. Метою цього експерименту було привернення уваги громадськості до проблеми алергії, необхідності дотримання лікувально-діагностичних заходів, щоб не допустити появи серйозних ускладнень цього захворювання.

алергія, лікування від алергії, сезонна алергія, як убезпечити себе від алергії

Джерело: Санофі

Валерія Бурмак, керівник з медичних питань безрецептурного напрямку Санофі в Україні:


Наша компанія, як надійний партнер у сфері охорони здоров’я, працює над розробкою сучасних та ефективних рішень від алергії. На цьогорічній конференції “Життя без алергії” ми представили антигістамінний препарат останнього покоління, який допомагає позбутися проявів цієї хвороби, при цьому не впливаючи на швидкість реакції та не знижуючи концентрацію уваги. Наша мета  – надати підтримку тим людям, чия якість життя погіршується через алергію. Навесні це – особливо актуальне завдання, адже близько 40% людей у світі та Україні страждають від сезонної алергії.

Алергія є глобальною проблемою XXI століття, адже у зв’язку з урбанізацією та зміною стилю життя все більше людей починають нею хворіти:

  • алергія – це найбільш поширене хронічне захворювання у Європі;
  • щоденно алергія впливає на життя 150 мільйонів людей у всьому світі;
  • більшість алергічних станів починаються у дитинстві та досягають піку у найпродуктивніші роки;
  • алергічний риніт уражає до 45% європейців віком 20–40 років.
  • алергія, лікування від алергії, сезонна алергія, як убезпечити себе від алергії

    Джерело: Санофі

Інна Гогунська, доктор мед. наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України» так прокоментувала проблему алергії:

Алергія є дошкульним та серйозним захворюванням, яке може призвести до кризових станів і важких ускладнень. Згідно з дослідженням Allergy market U&A, 20% людей не звертаються за допомогою при алергії, а намагаються лікуватися на основі інформації з Інтернету. Такий підхід наражає пацієнтів на небезпеку, знижує якість їхнього життя. Тож я закликаю українців з проблемою алергії вчасно звертатися до спеціалістів, які призначать необхідне лікування. Зараз у пацієнтів є можливість значно покращити свій стан за допомогою сучасних та ефективних антигістамінних препаратів.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты