Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="266858"]
Материалы на украинском языке

Як обрати ефективний та екологічний порошок для прання?

0
Серед величезного різноманіття засобів для прання, що є у продажу, годі й розгубитися. Проте, якщо ви маєте чіткі вимоги до якості п�

Серед величезного різноманіття засобів для прання, що є у продажу, годі й розгубитися. Проте, якщо ви маєте чіткі вимоги до якості продукту, зробити вибір не так вже й складно.

Як обрати ефективний та екологічний порошок для прання?

Критерії вибору

На що ви звертаєте увагу, вибираючи пральний порошок? Які характеристики для вас важливі? Висока мийна здатність? Безпечність? Екологічність? Так, сучасні господині, які дбають про власне здоров’я та здоров’я своєї родини, а також відповідально ставляться до довкілля, обирають пральні засоби саме за такими критеріями.

Та чи можуть такі якості поєднуватися в одному продукті? Маємо для вас гарну новину. Усім цим критеріям відповідає пральний порошок TRONA від українського виробника ПП ВКФ «Полімер». Це високоякісний інноваційний безфосфатний екопорошок на основі сесквікарбонату натрію – аналога природного мінералу трона, так званої єгипетської солі. Трона знайома людству вже понад 6000 років. З давніх часів її використовували як засіб гігієни, що допомагав зберегти природну красу та молодість.


Сила єгипетської солі

Саме завдяки наявності в них сесквікарбонату натрію пральні екопорошки серії TRONA мають унікальні властивості:

 • підходять для чутливої та дитячої шкіри;
 • безпечні для людини та навколишнього середовища;
 • мають високу мийну здатність;
 • не містять фосфатів, цеолітів та барвників;
 • пом’якшують жорстку воду;
 • захищають нагрівальні елементи прального обладнання від накипу;
 • мають здатність до біологічного розкладу ПАР більше ніж 90%;
 • видаляють вуглеводні забруднення – жири, масла, плями трави, чаю, кави, фруктів, парфумованих речовин та ін.
 • екологічно сертифіковані: не впливають на роботу водоочисних споруд, не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Пральні порошки TRONA легко розчиняються навіть у холодній воді, виполіскуються без слідів та зберігають структуру тканини. Гарно перуть речі з бавовняних, лляних тканин, а також виробів із синтетики – віскози, штучного шовку, нейлону тощо.

Усі порошки, які входять у серію TRONA, гіпоалергенні, підходять для автоматичного та ручного прання, дають відмінний результат навіть при низьких температурах:

 • TRONA Universal екопорошок для білих і кольорових речей;
 • TRONA Color екопорошок для кольорових речей;
 • TRONA Sensitive екопорошок для дитячої білизни, виробів з бавовняних і лляних волокон.

Результати тестування

Звучить чудово, чи не так? Та чи дійсно пральні порошки TRONA відповідають усім заявленим виробником характеристикам, чи не викликають вони алергії та як виглядають речі після прання? Знайти відповіді на ці питання ми вирішили за допомогою незалежного тестування на порталі naprobu.ua. Учасниці тестування протягом місяця прали речі порошками TRONA та ділилися своїми враженнями. Варто відзначити, що переважна більшість учасниць тестування залишились задоволені результатами та мають намір купувати продукцію бренду TRONA й надалі.

Nataly Savka: «TRONA – чудовий порошок. Дуже радує вітчизняне виробництво екологічних засобів для прання, враження дуже хороші. Гарне та сучасне пакування, мірна ложка у кожній пачці, натуральний та екологічний склад, не викликає алергій. Дуже економічний у використанні (всього 50 г на прання). З легкістю долає різні складні плями, та, здається, речі виглядають яскравішими».

Merkysha: «Спробувала всі три види порошку. Усіма задоволена – запах не різкий, слідів порошку на речах не залишається. Кожен з них добре впорався із забрудненнями – навіть такими, як плями від соку та трави. Порошок однозначно рекомендую».

Отже, загальні результати тестування:

 • 100% експертів підтвердили, що довіряють продукції бренду TRONA після тестування.
 • 100% експертів підтвердили, що пральні засоби бренду TRONA є гіпоалергенними, не викликають алергічних реакцій.
 • 90% експертів планують купувати продукцію бренду TRONA після тестування.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты