Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="265353"]
Материалы на украинском языке

Тест: який ви котик?

0
Проходьте тест, на фініші якого вас буде чекати кумедний котик – ваше альтер-его в реальності Monobank. Придбати нову трендову річ,

Проходьте тест, на фініші якого вас буде чекати кумедний котик – ваше альтер-его в реальності Monobank.

Придбати нову трендову річ, розрахуватися за вечерю безготівково та безконтактно в будь-якому ресторані, оплатити рахунки та ще отримати кешбек та безліч інших «ласощей».

Разом із Marie Claire визначайте, які вигоди від Monobank виявляться для вас найважливішими.


monobank – один з найцікавіших, на думку редакції, українських бізнесів. Всього за декілька років банк без відділень та бюрократії набрав понад 3 млн клієнтів. Як вдалося цього досягти, чому маскотом monobank став кіт та де знайти 20 млн грн на благодійність, нам розповів маркетинг-директор проекту Анатолій Рогальский.

Є кілька причин, чому до Monobank приходять клієнти:

  1. Перше – це вигода. Дуже рідко буває, що людина дивиться наші тарифи, а потім все ж йде в інший банк. Якщо ви відкриєте наші розцінки, то побачите, що в половині рядків написано «безплатно». І це правда – ніяких прихованих платежів.
  2. Клієнти до нас приходять за вигодою,а залишаються, тому що їм зручно. Зручність – це другий аспект, за який нас цінують, тому що як тільки ти підключаєшся до monobank, ти розумієш, що будь-які проблеми з банком просто перестали існувати.
  3. Ну а третє – це служба підтримки, де працюють вже близько тисячі осіб. Я впевнений, що це один з найефективніших контакт-центр в Україні з точки зору співвідношень клієнтської бази до кількості співробітників. Це наш надійний тил.

Клікайте на фото або посилання, щоб пройти забавне тестування.

Монобанк

А яким котиком виявились ви?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты