Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="195964"]
Материалы на украинском языке

Ростемо без кольок: що слід знати та про що подбати батькам?

0
Кольоки, здуття та закрепи - перші труднощі із якими може зіштовхнутись дитячий організм. Для того, аби ваш малюк дорослішав без бол

Кольоки, здуття та закрепи — перші труднощі із якими може зіштовхнутись дитячий організм. Для того, аби ваш малюк дорослішав без болю в животику, слід дотримуватись декількох рекомендацій.

кольоки у дитини, як вибрати молочну суміш, кольоки як лікувати

Mother massaging her lovely baby

Як забезпечити успішний розвиток вашого маленького генія без кольок, здуття та закрепів?

Для успішного майбутнього малюка надзвичайно важливо аби ніщо не ставало на заваді на шляху його розвитку. Найбільш розповсюджені проблеми, з якими стикаються малюки в перший рік життя є кольки, здуття та закрепи.

Одразу визначимо, що кольки, здуття та закрепи – це функціональні розлади шлунково-кишкового тракту, що виникають у малюків через навантаження на ще незрілу травну систему. Малюки відчувають стрес та значний дискомфорт у животику під час кольок та здуття, тож не варто чекати поки вони пройдуть із віком дитини, необхідно застосовувати сучасні методи боротьби!

Симптоми кольок

Медичний довідник наводить наступні симптоми кольок: крик, неспокій, малюки стискають кулачки, підтягують ніжки до живота, вигинають спину, напружують живіт. Може спостерігатися почервоніння шкіри, зригування, відходження газів, гримаси і вираз болю на обличчі. Здебільшого, напади починаються приблизно в один і той самий час, частіше у другій половині дня або вночі. Періоди крику є тривалими, достатньо інтенсивними і не знімаються навіть годуванням. У більшості випадків симптоми з’являються у перші шість тижнів життя, досягаючи максимальної інтенсивності у віці восьми тижнів.


Якщо ви впізнали вашого малюка, пам’ятайте, що кольки, здуття, закрепи та проноси (якщо вони мають  фізіологічну природу) можна корегувати дієтологічними втручаннями. І правильна дієтотерапія є більш ефективною для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, ніж медикаментозне втручання. Саме її рекомендує Європейське товариство спеціалістів у галузі дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN). Звичайно, грудне вигодовування є найкращим для дитини, але якщо це неможливо, або ви вирішили застосувати змішане годування, то необхідно ретельно поставитись до вибору суміші.

Склад молочної суміші — на що звернути увагу?

Для найбільш ефективного вирішення проблем травлення у Вашого малюка, необхідно звернути увагу на компоненти, що присутні у складі суміші. Жировий компонент з бета-пальмітиновою кислотою знижує частоту функціональних закрепів та сприяє гарній перистальтиці. Комплекс галакто– та фруктоолігосахаридів у складі суміші  діють як природний пребіотик, необхідний для розвитку здорової мікрофлори. Такі компоненти як частково гідролізований сироватковий білок, знижений рівень лактози допомагають ефективно усунути саму причину кольків, зменшуючи закрепи та здуття у дітей раннього віку.

Тож, не чекайте, поки проблеми травлення Вашого малюка пройдуть з його віком, застосовуйте сучасний метод боротьби з ними — дієтотерапію! І нехай Ваш маленький геній росте успішним без кольок, здуття та  закрепів!

* О.Г. Шадрін, С.Л. Няньковський, Г.В. Бекетова та ін.Особливості діагностики та підходи до лікувально-профілактичного харчування дітей раннього віку з функціональними розладами травної системи : метод. рекоменд.— К.: ТОВ «ЛЮДИ В БІЛОМУ», 2016.

*Няньковська О.С. Огляд засідання ради експертів у галузі «Дитяча гастроентерологія та нутриціологія». Журнал «Здоровье ребенка» №8(68)/2015.- с.2-3.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты