Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="247108"]
Материалы на украинском языке

«Осяяні любов’ю»: в Києві пройде закриття конкурсу про батьківство

0
22 травня, в форматі дотримання карантинних заходів відбудеться закриття конкурсу "Осяяні любов'ю. Батьківство та материнство". В ра

22 травня, в форматі дотримання карантинних заходів відбудеться закриття конкурсу «Осяяні любов’ю. Батьківство та материнство». В рамках виставки буде представлений Альбом, де зібрані роботи укранських художників на тему батьківства та материнства.

Виставка

Так, вже з 17  березня 2020 року в галереї «ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ» відкрилася  підсумкова виставка, на якій представлено кращі твори учасників. Однак через карантин вона стала недоступною для відвідувачів.

Вже 22 травня відбудеться закриття заходу, на якому організатори представлять Альбом з роботами художників на тему батьківства. Презентація проходитиме з дотриманням карантинних заходів та можливою присутністю до 10 осіб у виставковому залі.


Джерело: facebook.com/artclub.biokon

Батьківство  та материнство відноситься до тем, що постійно хвилюють художників в  усі періоди розвитку мистецтва. Як батьківство розуміється сьогодні, яким чином відбувається розвиток і трансформація даної теми в творчості сучасних українських художників, чи народжуються  в майстернях твори на цю тему, чи можуть вони привернути увагу суспільства і акцентувати його на важливості цього аспекту життя,  тим самим сприяючи духовному розвитку суспільства?

Саме такі питання поставили собі організатори конкурсу «Осяяні любов’ю. Батьківство та материнство» за підтримки компанії  «БІОКОН» і спрямували їх художникам. Знайомство з надісланими на конкурс творами, ретельний відбір кращих стали відповіддю на поставлені питання.

Осяянні любов'ю

Джерело: facebook.com/artclub.biokon

Конкурс показав, що заявлена ​​тема цікава українським художникам незалежно від їх віку, професійного рівня і стилістичних переваг.  Його учасниками стали 179 художників  з різних куточків України, визнані та ті, що тільки починають свій шлях у мистецтві.

Живопис масляний і акриловий, акварель, малюнок, книжкова ілюстрація, кругла скульптура і барельєфи, авторські мішані техніки, інсталяції, відео-арт  — художники показали, що у підході до теми немає обмежень.

Розглядаючи  твори  учасників  конкурсу, стає  зрозумілим, що їх авторами є зрілі люди,  жінки та чоловіки, які володіють тонкою духовною структурою, вони не бояться ставити перед собою питання про людські почуття і ділитися ними з глядачами. Всі твори  —  це  плоди їх особистого досвіду, спостережень, переживань і спогадів, незалежно від часу, місця проживання та політичних уподобань .

Авторам художніх творів вдалося підняти та розширити тему батьківства за допомогою різноманітності технік, матеріалів та авторських прийомів. У своїх роботах вони розглянули різні аспекти життя: від створення сім’ї до народження дитини і формування особистості в оточенні люблячих батьків.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты