Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269962"]
Материалы на украинском языке

На що звернути увагу при виборі меблів для дитячої кімнати?

0
Меблі в дитячій кімнаті повинні бути не тільки корисними, а й безпечними. Має значення також зовнішній вигляд. Кожен предмет меблів

Меблі в дитячій кімнаті повинні бути не тільки корисними, а й безпечними. Має значення також зовнішній вигляд. Кожен предмет меблів, будь то дитячий столик або комод, потрібно вибирати з обережністю. А ще слід враховувати побажання дитини, яка буде проводити в кімнаті весь свій вільний час.

При цьому всі предмети повинні:

  • бути адаптовані до будь-якого віку (дитина швидко росте);
  • відповідати потребам дитини;
  • бути виконані з нетоксичних матеріалів.

Сервіс OLX пропонує безліч відповідних меблів для облаштування дитячої кімнати. Тут вдасться знайти все необхідне.


Знайдіть стиль дитячої кімнати

Обстановка дитячої кімнати — це перш за все питання естетики. Особистий простір дитини — це зона відпочинку, роздумів, ігор та мрій. Спальня також є притулком, де дитина може відпочити від активних ігор і спілкування. Якщо вік дозволяє, можна запропонувати дитині взяти участь у виборі своїх меблів.

Источник: Shutterstock

Яким матеріалам віддати перевагу при виборі дитячих меблів?

Для красивих і міцних дитячих меблів кращим матеріалом є дерево. В ідеалі деревина повинна піддаватися мінімальній хімічній обробці, щоб забезпечити чисте повітря в дитячій кімнаті. Варто звернути увагу на тип використовуваних фарб (без розчинників). Як варіант, можна звернути також увагу на дитячі меблі з ДВП хорошої якості, МДФ (ДВП середньої щільності) або ХДФ (ДВП високої щільності).

Для немовлят і маленьких дітей часто використовують пластикові меблі, щоб полегшити прибирання (невеликий стіл, маленький стілець) і зменшити травми. Важливо завжди забезпечувати безпеку дітей будь-якого віку, особливо до 3 років.

Скло рідко зустрічається в дитячих спальнях. Винятком можуть стати дзеркала на шафі або біля невеликого туалетного столика.

Источник: Shutterstock

Ідеї ​​декору для дитячої кімнати

Красиво будуть виглядати одностінні шпалери з малюнком (кульбаби, хмари, персонажі, зірки і т. д.). Приділити увагу варто і правильному підбору аксесуарів. Можна використовувати:

  • гірлянди над узголів’ям ліжка;
  • відкриті шафи з декоративними ящиками;
  • килимки з візерунком у підніжжя ліжка.

Чудова кімната може бути створена за лічені дні. Багато що залежить від доступного бюджету, а також сімейних планів. Якщо фінанси обмежені, можна звернути увагу на вживані меблі. На сервісі OLX є безліч пропозицій за привабливою вартістю. Якщо є бажання, можна торгуватися з продавцем, щоб ще більше знизити ціну обраної речі. Додатково можна попросити продавця показати фото обраного товару.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты