Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="266853"]
Материалы на украинском языке

Материнська та дитяча смертність в Україні у 5 разів вища, ніж в Європі

Old date:
Current date: 2023.02.02
New date: 2021.06.17
0
В Україні з’явився перший інноваційний NFC-плакат.  Серцево-судинні захворювання  досі “тримають першість” серед причин смер

В Україні з’явився перший інноваційний NFC-плакат. 

Серцево-судинні захворювання

Серцево-судинні захворювання  досі “тримають першість” серед причин смерті мам і малюків. Щороку 2500 вагітних жінок мають такий ризик через хвороби серця. Кількість виявлених патологій невпинно зростає на 1,5% кожен рік.

Сьогодні якісна медична допомога під час вагітності й під час пологів у стаціонарі дозволяють запобігти вісім з десяти смертей. Єдина установа в Україні, де приймають пологи у жінок із важкими патологіями серця й за потреби роблять їм операцію на серці — Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.  


Щоб дати можливість мамам і немовлятам знаходитись у комфортних і безпечних умовах під наглядом найкращих кардіохірургів, Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» створює в інституті палати інтенсивної терапії. Тут мама і малюк мають бути разом після пологів.

Це дозволить приймати в Інституті понад 100 складних пологів, допомагати в появі на світ більш як сотні малюків щороку, зберегти їхні життя і життя їхніх мам.

Для реалізації цього проєкту необхідно 2 млн грн, що дорівнює 40 000 пожертв по 50 грн. 

Серцево-судинні захворювання

Це дозволить придбати сучасне й необхідне обладнання: 

  • Відкриту реанімаційну систему для новонароджених 
  • Хірургічний аспіратор 
  • Лампи для фототерапії новонароджених
  • Гінекологічне оглядове крісло
  • Систему сповіщення персоналу
  • Медичні меблі

Ми запрошуємо бренди та всіх бажаючих приєднатися до проєкту «Серце одне на двох» для створення палат спільної інтенсивної терапії. Це врятує тисячі життів жінок та їхніх новонароджених малюків. Проєкт ініційований Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» у партнерстві з Національним Інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та підтриманий Групою компаній НІКО, EPAM Systems і консалтинговим дизайн агентством Areal.agency.

За час роботи фонду, 19 280 благодійників підтримали їхні проекти, 12 150 дітей та дорослих отримали допомогу в лікуванні, реабілітації, навчанні. 420 лікарів, психологів, соціальних працівників пройшли навчання. 39 шкіл, дитячих будинків і реабілітаційних центрів отримали обладнання. 54 лікарень отримали сучасне обладнання та матеріали. 25 міст та селищ отримали ресурси для вирішення екологічних проблем. 

Фонд має європейські сертифікати прозорості, а ви завжди можете переглянути всі рухи по рахункам на сайті та у звітах. 

Наразі акцію інформаційно підтримали київські заклади: Косатка, Джакузі, Malevich, Gnezdo Bar, Espressoholic, Podil East India Company, Hum:Hum, Fish and Friends, BUCK Coffee Roasters, Дилетант, Velaskes Beauty Studio та Priton Krasy. Ці заклади розмістили інноваційні плакати з NFC-чипом, завдяки якому пожертву можна зробити просто навівши телефон на плакат.

Створюємо безпечне життя для всіх і всі разом!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты