Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276408"]
Материалы на украинском языке

Mary Kay та Таблеточки разом проти дитячого раку

0
Бренд Mary Kay ініціював благодійний збір на честь свого 25-річчя в Україні. З початком повномасштабного вторгнення війна торкнула�

Бренд Mary Kay ініціював благодійний збір на честь свого 25-річчя в Україні.

З початком повномасштабного вторгнення війна торкнулася кожного з нас, а особливо – дітей, які сьогодні ведуть подвійну боротьбу. Онкохворі діти щодня протистоять двом ворогам: один загрожує ззовні, в той час як другий знесилює зсередини.

15 листопада бренд Mary Kay відзначив 25 років своєї роботи в Україні та на честь дня народження ініціював благодійний збір разом із фондом «Таблеточки», щоб допомогти дітям впоратися з неспинною битвою, з якою їм довелося зіткнутися.


Протягом місяця 40 грн з продажу кожної Помади Mary Kay у формі серця перераховуватимуться на підтримку онкохворих дітей у благодійний фонд «Таблеточки».

Усі охочі можуть придбати помаду, що рятує крихкі дитячі життя, і автоматично долучитися до збору, або перерахувати будь-яку зручну суму за посиланням.

Зволожувальна формула помади доглядатиме губи у цей холодний сезон, а 2 відтінки з матовим фінішем стануть прекрасним доповненням яскравих образів. Обирайте свій відтінок та долучайтеся до благодійного збору, що триває до 15 грудня 2022 р.

Давайте робити цей світ місцем добра та взаємодопомоги нашими спільними силами!

 _______________________________________________________________________________________________

Про фонд

«Таблеточки» — найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку.

За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 6 500 сімей.

Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати за кордон на лікування.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Tabletochki | Таблеточки (@tabletochki_)Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты