Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="247751"]
Материалы на украинском языке

«Маріям та підвіконна пошта»: рецензія на книгу

0
У лютому 2020 року у «Видавництві ДІПА» вийшла книга - «Маріям та підвіконна пошта» автора Ірини  Громової. Перша книжка з циклу про р

У лютому 2020 року у «Видавництві ДІПА» вийшла книга — «Маріям та підвіконна пошта» автора Ірини  Громової. Перша книжка з циклу про руденьку кучерявку розповідає про мрії та вигадки маленької дівчинки. Великий яскравий пікчербук з яскравими ілюстраціями художниці Олі Пасхалової.

Книжка отримала гарні відгуки, а дитяча письменниця Оксана Драчковська написала рецензію.

Відгук про книгу «Маріям та підвіконна пошта»

Що об’єднує Святого Миколая, ельфів, фей та янголів? Не поспішайте давати відповідь, хоч вона може здаватися простою. Спершу зазирніть у книжку Ірини Громової «Маріям та підвіконна пошта», яка вийшла у київському видавництві «ДІПА».


Якщо в дитинстві ви були дівчинкою, то і текст Ірини Громової, і малюнки Олі Пасхалової (а насамперед обкладинка, виконана в дуже «дівчачих» тонах) сколихнуть у вас приємну хвилю ностальгії.

Ви згадаєте, як воно було жити у вічній мрії про ідеальну ляльку, про пухнасте кошеня, про осінній бал і, звичайно ж, балетну сцену. І нехай реальне кошеня виявляється потім зовсім не пухнастим, а худим, як велосипед, незграбним і надокучливим, любов дуже швидко перетворює його на найдосконаліше у світі створіння.

Познайомившись із Маріям, ви швидко згадаєте, що дива відбуваються в житті майже щодня, і геть по-новому побачите те підвіконня у своєму помешканні, на якому вічно лежать якісь папірці та дрібнички.

Художнє оформлення Олі Пасхалової, хоч і акварельне, та не занадто ніжне й гламурне. Трохи несподіваними й суперечливими можуть видатися постаті батьків Маріям, яких мало в тексті, але багато в ілюстраціях. Проте не може не тішити, що їхні образи далекі від гендерних стереотипів.

Руда Маріям дуже гарно вписалася і в картину осені (вочевидь, події відбуваються саме такої пори року), і в інтер’єри своєї розфарбованої мріями домівки.

Всього Ірина Громова задумала 4 книги про пригоди Маріям. На створення історій її надихнуло материнство. Якось дочка попросила в неї нових історії. Тоді й з’явився персонаж майбутньої книжки.

«Якось перед сном, замість вечірньої казки вив’язалась історія про маленьку фантазерку, на ім’я Маріям. А потім ще одна, і ще… Кожну з них розповідала по кілька разів своїй любій слухачці, згодом — записала».

А ви хочете познайомитися з творінням «Маріям та підвіконна пошта»?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты