Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283323"]
Материалы на украинском языке

МакДональдз запускає благодійну програму «Долонька щастя»

0
1 червня, у День захисту дітей, МакДональдз в Україні запускає благодійну програму «Долонька щастя», аби підкреслити важливість до�

1 червня, у День захисту дітей, МакДональдз в Україні запускає благодійну програму «Долонька щастя», аби підкреслити важливість допомоги дітям та підтримати Сімейні кімнати Рональда МакДональда®.

МакДональдз запускає благодійну програму «Долонька щастя»

Сімейна кімната – це комфортний та затишний простір на території дитячої лікарні, у якому  батьки та рідні дітей, які важко хворіють, можуть відпочити, набратися сил, а головне – бути поруч зі своїми дітьми на шляху їхнього одужання. Створенням та адмініструванням Сімейних кімнат опікується благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні». За 7 років Фундація відкрила 6 Сімейних кімнат при найбільших дитячих лікарнях України, послугами яких скористались понад 35 000 родин, а це майже 250 000 візитів та понад 15 000 проведених ночей. Перебування у Сімейних кімнатах абсолютно безкоштовне, що особливо важливо, коли родина не має змогу оплачувати тривалу оренду житла.

МакДональдз прагне використовувати масштаб своєї діяльності для добрих справ і вже понад 20 років організовує щорічний продаж паперових «Долоньок щастя» в усіх своїх ресторанах, які працюють в Україні. До створення Фундації, гроші були спрямовані на підтримку дитячих лікарень, а з моменту її створення — на розвиток Сімейних кімнат та сімейно орієнтованої медицини в Україні. За 2023 рік МакДональдз в Україні перерахував Фундації 18,6 млн грн, які були зібрані з продажу «Долоньок щастя» та МакПирога® Яблучний.


МакДональдз запускає благодійну програму «Долонька щастя»

Аби підсилити фандрейзингову кампанію в цьому році, МакДональдз також продаватиме лімітований МакПиріг Полуниця. Весь прибуток із продажу паперових «Долоньок щастя» та МакПирога Полуниця компанія передасть «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні», які далі будуть спрямовані на підтримку Сімейних кімнат.

Придбати паперову «Долоньку щастя» та МакПиріг Полуниця можна в усіх відкритих ресторанах МакДональдз в Україні, через будь-який канал продажу: в ресторанах на касі й у терміналах, на МакДрайв, через експрес-вікно або при замовленні доставки, додавши вказані товари до замовлення. Також можна спрямувати свій донат на сайті «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні» на підтримку «Долоньки щастя» чи інших благодійних проєктів. Перерахувати кошти можна в будь-який час незалежно від діючих кампаній, одноразово або ж стати щомісячним благодійником.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты