Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="239413"]
Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Грандіозне гуляння Масляної на «Даринку»

Old date:
Current date: 2021.07.31
New date: 2020.02.27
0
29 лютого - 1 березня столичний маркет-молл «Даринок» запрошує на наймасштабніше святкування Масляної в Києві! З живим виступом вибу

29 лютого — 1 березня столичний маркет-молл «Даринок» запрошує на наймасштабніше святкування Масляної в Києві! З живим виступом вибухового гурту PATSYKI Z FRANEKA, чемпіонатом швидкісного поїдання млинців, майстер-класами з гончарства та в’язання ляльок-мотанок, а також тематичними шоу-програмами, автентичним декором і конкурсами з подарунками. Готові поринути в світ етномотивів й провести незабутній вікенд?

даринок, вихідні у києві, вихідні на даринку

Джерело: даринок

Хедлайнером великого гуляння виступить культовий український бенд – PATSYKI Z FRANEKA. Зустрічаємо весну під запальні треки «Марічка» та «VasЯ OMG»!

У суботу та неділю з рання і до вечора біля 6 входу «Даринку» буде безліч активностей! Багатий на ласощі ярмарок запропонує гостям головну страву свята – млинці з найрізноманітнішими начинками, а також широке меню пряних зігріваючих напоїв. Поряд розташується солом’яний лабіринт для дітей, у якому малеча зможе повеселитись, поки батьки оцінюють кухню ярмарки. Шоу козаків з батогами й вогняна програма перенесе відвідувачів у часи великої Запорізької Січі. Тут також влаштують чемпіонат з поїдання млинців і масові національні танці з казковими персонажами. Музичний супровід свята – тандем мелодій української бандури, баяна, бубнів від етноколектива «Квітана», неофолк від «LEMKA», виступи від «Арт-центру Paprika».

Для любителів майструвати своїми руками будуть проходити тематичні майстер-каси. Біля 6 входу – з в’язання родового оберега – ляльки-мотанки, а в зоні Wi-Fi всередині «Даринку» – зі створення виробів на гончарному крузі.

даринок, вихідні у києві, вихідні на даринку

Джерело: даринок

Таймінг:

11:00-20:00

 • Ярмарок і солом’яний лабіринт для дітей (6 вхід)

12:00-18:00

 • Чемпіонат з поїдання млинців (6 вхід)
 • Майстер-клас з в’язання ляльок-мотанок, коників і сонця (6 вхід)
 • Майстер-клас гончарного мистецтва (зона Wi-Fi)
 • Етнотанці з казковими персонажами (6 вхід)
 • Конкурси з подарунками (6 вхід)
 • Шоу козаків (6 вхід, з 12:45 до 16:15 з перервами)
 • Вогняне шоу «Українська ніч» (6 вхід, о 16:40 та 17:30)
 • Неофолк «LEMKA» (6 вхід, 1 березня о 14:00)
 • Вибуховий виступ PATSYKI Z FRANEKA (6 вхід, 1 березня о 15:00)
 • Аквагрим (зона Wi-Fi)
 • І багато іншого.

Цими вихідними «Даринок» поєднає минуле з майбутнім. Адже крім грандіозного гуляння Масляної в кращих українських традиціях, на території маркет-моллу до 22 березня триває унікальна й найбільша виставка роботів в Україні. Це інтерактивна експозиція сучасних роботів і трансформерів з металу в повну величину, «Сучасне Тесла-шоу», новітні технології віртуальної реальності, а також окрема фотозона з улюбленими героями. Забронювати й придбати квитки можна за посиланнями:

http://robot.in.ua/

https://concert.ua/uk/event/planeta-robotiv

Детально ознайомитися з розкладом та іншим можна на сайті «Даринку», сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: