Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="242460"]
Материалы на украинском языке

Новий тренд — гламурні пологи: що про нього кажуть акушери-гінекологи

0
Гламурні пологи – новий тренд серед майбутніх матусь, який зараз тимчасово потіснив «вагітність та пологи під час карантину». Чи д

Гламурні пологи – новий тренд серед майбутніх матусь, який зараз тимчасово потіснив «вагітність та пологи під час карантину». Чи доречно робити макіяж, зачіску та манікюр-педикюр перед пологами? А викладати фото у Інстаграм? А вести стрім? Це заважає лікарю чи спрацьовує як знеболююче під час пологів? І взагалі: можна чи ні?

Гламурні пологи

На всі ці питання відповідають практикуючі акушери-гінекологи Олександра Загородня (Перший перинатальний центр, Київ) та Сергій Бакшеєв (пологовий будинок № 3, Київ)

Влада Барсукова: «Ми в «Мой ребенок» пишемо про те, як підготувати себе до зустрічі з новонародженим. Говоримо про здоров’я, догляд за собою, психологічну підготовку, вибір лікаря та пологового будинку … Рекомендуємо курси для майбутніх батьків, налаштовуємо на ГВ і четвертий триместр вагітності … А потім, бац, і виявляється, що тренд у матусь — гламурні пологи.


Скажу відверто, у мене була перша реакція: «О, боже мій … Це ж пологи. Там стільки всього може негламурного трапитися. Нормальний запит — що робити, якщо ти раптом вилаялася, пукнула, обмочилася або навіть серйозніше щось …» Точно пам’ятаю, що мені було не до макіяжу, я благала дозволити мені сісти навпочіпки, але це був 1998 рік і в пологовому будинку зі статусом лікарні доброзичливої ​​до дитини такого не дозволяли, як би ти не просила.»

А між тим майбутні матусі сьогодні, готуючись до пологів, думають не тільки про те, як усе буде, але і про те … Які вийдуть фотографії, якою маму побачить малюк, чоловік, перші відвідувачі і взагалі сьогодні мама не хоче виглядати втомленою та змарнілою після дня народження;) да-да, саме як до дня народження ми радимо ставитися мамам і татам до пологів.

Тобто … можна і навіть потрібно нафарбуватися, зробити укладку? Або як? ? До чого дійшов прогрес?  Усе з’ясовуємо з нашими експертами, які кожного дня приймають пологи – Олександрою Загородньою та Сергієм Бакшеєвим.

ЗА_DІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи і розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще і щасливим.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
ЗА_DІТЕЙ!
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты