Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="246488"]
Материалы на украинском языке

EVA реалізувала 3 соціальні проєкти, спрямованних на допомогу медикам

0
У рамках соціальних проєктів, спрямованих на допомогу медикам, які протистоять коронавірусній пандемії, Лінія магазинів EVA спільн�

У рамках соціальних проєктів, спрямованих на допомогу медикам, які протистоять коронавірусній пандемії, Лінія магазинів EVA спільно з партнерами мережі, передали медустановам України допомогу на 1,5 млн гривень.

Зіткнувшись з катастрофою планетарного масштабу, бізнес, у тому числі й український, зрозумів, що він має еволюціонувати у напрямку соціальної відповідальності. З моменту впровадження карантину в Україні, український корпоративний сектор віддав на боротьбу з вірусом більше 2 млрд гривень. Свій внесок зробила й Лінія магазинів EVA.

Компанія успішно реалізувала три соціальні проєкти, що були спрямовані на допомогу українським медикам, які щодня сам на сам зіштовхуються з небезпекою зараження коронавірусом.


Недостатня кількість засобів індивідуального захисту для лікарів — одна з основних причин кризи, що охопила медичні системи Китаю та Італії.  Аби уникнути подібної ситуації, Лінія магазинів EVA закупила і передала медикам 1000 захисних багаторазових медичних костюмів, які було розподілено між медустановами Дніпра, Одеси та Миколаєва. Їх захисні властивості, що підтверджує визнаний у країнах ЄС та Україні міжнародний стандарт EN 14126: 2003, вже перевірили та високо оцінили медики цих лікарень. Загальна сума допомоги склала близько 500 тисяч гривень.

Наступним кроком було забезпечення 242 опорних лікарень найнеобхіднішими товарами на місяць карантину: мережа передала більше 34 тисяч літрів миючих та дезінфікуючих засобів та понад 4 тонни прального універсального порошку на суму майже 500 тисяч гривень. До переліку засобів увійшли: мило звичайне та антисептичне, порошок, білизнА, універсальний миючий засіб, гель для туалету та антисептик.

Також Лінія магазинів EVA підтримала ініціативу партнера мережі компанію «Хенкель в Україні»:  10% від вартості кожного придбаного товару ТМ Fa (продукції для догляду за тілом та гігієни) були перераховані Благодійному фонду CEO Foundation Club. Спільними зусиллями вдалося зібрати близько 500 тисяч гривень та спрямувати їх на допомогу лікарням, що рятують хворих на Covid-19.

За ці кошти благодійний фонд закупив  692 одноразових захисних костюмів з бахілами (по 346 на кожну лікарню) та 900 захисних масок SSP2 (по 450 на кожну лікарню), які було передано міській клінічній лікарні №9 міста Києва та їх колегам з клінічної лікарні №21 міста Дніпра.

«Коли в складні для країни часи твоя компанія самостійно і в співпраці з партнерами допомагає медикам, які лікують коронавірусних хворих, то дуже просто мотивувати власних працівників на щоденну працю в умовах карантинних обмежень. Відчуваючи свою особисту причетність до великої, доброї справи і наші працівники прагнуть бути на рівні героїв в білих халатах. Ми пишаємось тим, що стали причетними до великої та благородної справи», — говорить директорка з маркетингу Лінії магазинів EVA Ганна Гришина.

_____________________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

Сім років компанія EVA займає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Наприкінці 2019 року Лінію магазинів EVA визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року-2019», у 2019 компанія отримала нагороду «Рітейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association. Постійний проєкт допомоги передчасно народженим дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018.

Також у 2019 році EVA отримала престижну нагороду від найбільшої міжнародної виставки у галузі приватних марок PLMA (Private Label Manufacturers Association), Нідерланди та нагороду «За лідерство в управлінні власними косметичними торговими марками» від виставки InterCHARM.

За 17 років компанія зросла до кількості понад  1000 магазинів по всій території України, представила більше 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 40 власних торгових марок. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 11 000 осіб. EVA дотримується найвищих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відображено у моделі сервісу компанії: «EVA – це краща подруга, що дарує щастя бути собою».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты