Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="217273"]
Материалы на украинском языке

Діабет. Твоя історія: новий конкурс для дітей з діабетом

0
Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, ініціює новий соціальний проект для дітей з цукровим діабетом – Все

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, ініціює новий соціальний проект для дітей з цукровим діабетом – Всеукраїнський конкурс історій «Діабет. Твоя історія». Мета проекту – дати можливість дітям з діабетом проявити свої письменницькі здібності, розповісти історію життя з недугою іншим людям та підвищити рівень обізнаності про хворобу у суспільстві.  

цукровий діабет у дитини

Источник: pixabay.com

Цей проект є продовженням Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який компанія реалізовувала впродовж 10 років, щоб маленькі пацієнти соціалізувалися, знаходили нових друзів та наставників, відчували впевненість у своїх силах. Цього року ініціатор конкурсу вирішив перейти від малюнків до письмових історій, аби підтримати сучасних дітей у бажанні створювати тексти для блогів. Адже творча самореалізація є додатковою терапією для дітей із цукровим діабетом 1 типу, чиє дитинство супроводжується стресом від щоденного контролю хвороби та ін’єкцій інсуліну.

цукровий діабет у дитини

Розуміючи те, що потреби людей, які живуть з діабетом, не обмежуються виключно ефективним лікуванням, Санофі, як соціально відповідальна компанія, вбачає своїм завданням реалізовувати такі проекти як «Діабет. Твоя історія», щоб дати дітям з діабетом можливість розкрити свої здібності та відчути необхідну підтримку.


Директор компанії Санофі в Україні Гієм Граньє.

Ще однією із ключових задач проекту є налагодження тісного партнерства між дітьми, які живуть з діабетом, їхніми родинами та лікарями-ендокринологами. Адже саме від якості такої взаємодії залежить успішність лікування та досягнення цілей терапії. Саме тому, ініціатор конкурсу, компанія Санофі в Україні, запрошує дитячих лікарів-ендокринологів долучитися до проекту та оцінити історії дітей.

За офіційною статистикою в Україні майже 9 500 дітей живуть з цукровим діабетом. Дуже важливо, щоб кожен маленький пацієнт налагодив дружні та довірчі відносини зі своїм лікарем і ретельно виконував усі рекомендації, що стосуються режиму введення інсуліну, харчування, способу життя тощо. Лікар, зі свого боку, має проявити розуміння, повагу та підтримку, що вкрай важливі як для дитини, так і для її батьків. Тому я з радістю долучаюся до членів журі конкурсу «Діабет. Твоя історія» та закликаю своїх колег теж це зробити, адже завдяки цьому проекту ми зможемо краще зрозуміти своїх юних пацієнтів та надати їм ще більш ефективну допомогу.

Кандидат медичних наук, дитячий лікар-ендокринолог, Шульга Наталія Валеріївна.

До складу журі конкурсу також увійшли відомі українські письменники Оксана Лущевська, Іван Андрусяк, Сашко Дерманський та журналістка Ірина Стороженко, які разом із лікарями оберуть 18 переможців у трьох вікових та трьох тематичних категоріях.

цукровий діабет у дитини

Я радію, що завдяки цьому соціальному проекту ми почуємо реальні історії реальних дітей про життя з діабетом та більше дізнаємося про потреби людей, які з ним живуть. Моя особиста рекомендація – ставитися до творчості, як до гри. Ніхто не зіграє так, як ви, і ніхто не напише так, як ви.

Письменник та перекладач, член журі конкурсу «Діабет. Твоя історія», Іван Андрусяк.

До участі у конкурсі запрошуються  діти з цукровим діабетом віком від 7 до 16 років. З 18 червня до 18 липня 2019 року автор може завантажити на веб-сторінку конкурсу одну або кілька історій на теми:

  • Лист до лікаря – учасникам пропонується написати листа своєму лікарю, подякувати або поділитися своїми думками.
  • Моя історія – історія взаємовідносин дитини з діабетом, розповідь про те, як вдається контролювати захворювання та як діабет робить дитину сильнішою.
  • Історія успіху – історія про здобутки й успіхи, які дитина має в навчанні, творчості, спорті попри діабет.

Винагородою для переможців конкурсу стане участь у навчально-оздоровчому таборі.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты