Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="231492"]
Материалы на украинском языке

Дерево – за кожен кілометр: 1000 нових дерев біля 56 українських лікарень!

0
Співробітники Санофі в Україні висадили 1000 дерев біля 56 лікувальних закладів в 25 українських містах. Протягом 28 жовтня – 8 листопа�

Співробітники Санофі в Україні висадили 1000 дерев біля 56 лікувальних закладів в 25 українських містах. Протягом 28 жовтня – 8 листопада нові саджанці з’явилися на території лікарень у Києві, Вишневому, Василькові, Білій Церкві, Вінниці, Жмеринці, Калинівці, Гайсині, Барі, Козятині, Житомирі, Чернівцях, Івано-Франківську, Бурштині, Хмельницькому, Іршаві, Виноградові, Одесі, Харкові, Полтаві, Кременчуку, Львові, Черкасах, Полтаві.

Екоініціатива компанії стала продовженням спортивної: «Дерево – за кожен кілометр» – з таким гаслом бігова команда Санофі уже другий рік поспіль взяла участь у Wizz Air Kyiv City Marathon. Цього року співробітники компанії та їхні діти здолали 500 км. Проте рекордна кількість лікарень проявили бажання стати учасниками проєкту цієї осені, тож волонтери із Санофі в Україні висадили аж 1000 дерев.

«Санофі в Україні всебічно підтримує ідеї та пропозиції своїх співробітників щодо реалізації соціальних та екологічних ініціатив. Адже наша мета полягає в тому, щоб не обмежуватися наданням якісних медичних рішень для пацієнтів, а й покращувати умови, де вони отримують лікування, зменшувати наш екологічний слід та своїми діями зміцнювати екокультуру», зазначив директор компанії Гієм Граньє. ««Я радий, що до проекту долучилося ще більше колег та закладів, територію яких ми озеленили». – додав він.


Зелені насадження очищують повітря від вуглекислого газу і, зважаючи на темпи забруднення ним повітря, кількість парків та лісів потрібно постійно збільшувати. Проте, згідно з інформацією Світового банку, частка нелегальної вирубки лісів складає 30%, й кожного року у всьому світі нелегально зрізається дерев на суму 23 млрд доларів. Для України ця проблема є надзвичайно гострою, адже за останні 25 років кількість вирубаного лісу в Україні зросла на 75%[1].

Стереотипно українські міста вважають зеленими, але це далеко не так. У містах України зелені насадження складають близько 38% міських територій, але доступними для жителів є лише 13,4% зелених територій. Тобто на одного мешканця в середньому припадає біля 16 м² зелених насаджень. За міжнародними нормами цей показник має бути не меншим за 20 м².

Окрім ініціативи з висадки дерев, Санофі запровадила «зелений» офіс з метою відповідального споживання ресурсів, а для зменшення вуглецевого сліду, компанія реалізовує програму екологічного водіння серед співробітників й вже досягла значного скорочення споживання палива, а відповідно – і токсичних викидів СО2.

[1] https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/uzhasnye-posledstviya-vyrubki-lesov-otvetit-1553268070.html


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты